Dom » Nieruchomość

Etiuda Plus w Leśnej Polanie – premiera nowych rozwiązań z garażami.

Osiedle „Dąbrówka – Leśna Polana” tworzą domy jednorodzinne o powierzchni od 82 do 132 metrów kw. Budowa rozpoczęła się w październiku 2011 r. Osiedle składa się z 5 rodzajów budynków – Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma. Już od lipca br. Linea poszerza ofertę o dom Etiuda Plus – parterową nieruc

Osiedle „Dąbrówka – Leśna Polana” tworzą domy jednorodzinne o powierzchni od 82 do 132 metrów kw. Budowa rozpoczęła się w październiku 2011 r. Osiedle składa się z 5 rodzajów budynków – Atrium, Piano, Etiuda, Sonata i Forma. Już od lipca br. Linea poszerza ofertę o dom Etiuda Plus – parterową nieruchomość z garażem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Etiuda PLUS to dom parterowy zbudowany w systemie atrialnym. Powierzchnia użytkowa w zależności od typu to 122 lub 132 m2. Program funkcjonalny obejmuje 4 wygodne pokoje lub wariant 5 pokojowy /w ramach innego układu ścianek działowych/. Poprzez zastosowanie systemu atrialnego zespołu domów, przestrzeń ogrodu - dostępna z większości pokoi, gwarantuje intymność i spokój. Powierzchnie działek maja od 250 do 270 m2. Cena wynosi od 499 tys. zł. Etiuda PLUS jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób szukających intymności jaką dają domy wolnostojące, a jednocześnie zwartej bryły i niskich kosztów eksploatacji, którą ofertują nieruchomości budowane szeregowo.

Etiuda PLUS bazuje na projekcie bazowym ETIUDA i będzie oferowana równolegle z nim, jednak wyróżnia się nieco większym metrażem i garażem umieszczonym w bryle budynku.  

- Zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty domy atrialne z garażem w cenie, gdyż wielu naszych klientów szukało właśnie takiej propozycji – mówi Adam Wędrychowicz, architekt ze spółki Linea. Tego typu rozwiązanie jest na dzisiejszym rynku prawdziwą rzadkością, ponieważ większość deweloperów ogranicza koszty budowy, tym samym rezygnując z garaży, wiat czy innych elementów podnoszących komfort inwestycji – dodaje Wędrychowicz.

Cały kompleks jest atrakcyjnie zlokalizowany, blisko Poznania, w gminie Dopiewo będącej jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w poznańskiej aglomeracji. Dzięki ekspresowej drodze S11 oraz dwujezdniowej ul. Bukowskiej dojazd do miasta jest szybki i sprawny. Inwestycja jest również połączona z centrum Poznania trakcją kolejową po której kursują najnowocześniejsze pociągi ELF. Jednym z największych atutów jest bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Zakrzewskiego.

Deweloper ma w planach stworzenie kompleksowego osiedla – mieszkań i domów z dostępem do pełnej i rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej – szkół, sklepów, przychodni. Ciekawostką jest także, że Linea ma także ambicje by ożywić kulturalnie, społecznie i sportowo przestrzeń na której inwestuje. O początku roku realizowany jest cykl imprez kulturalnych, które mają „odczarować” mit mieszkania za miastem. Dodatkowo Linea planuje wybudowanie promenady leśnej, w której koncentrować się ma sportowe i rekreacyjne życie mieszkańców gminy.

- Jako firma deweloperska oczywiście budujemy domy, ale nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży nieruchomości – mówi Bogusława Bryl, ze spółki Linea. Inwestujemy w tereny rekreacyjne, imprezy kulturalne, czy sportowe. Chcemy, żeby Dąbrówka była synonimem komfortowego mieszkania na terenach podmiejskich – dodaje.

W planach imprez kulturalnych w Dąbrówce na nadchodzące wakacje są m.in. występy chórów czy koncerty w ramach akademii gitary. Szczegółowy harmonogram imprez jest dostępny na stronach internetowych Linea.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AlicjaDahlke

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »