Firma » Biznes

Euler Hermes Turbiną Polskiej Gospodarki 2020

Euler Hermes Turbiną Polskiej Gospodarki 2020
Zobacz więcej zdjęć »
Ubezpieczenie należności All Cover, wprowadzone na polski rynek przez Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes, zostało uznane za najlepszy tego typu produkt dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Ubezpieczenie należności All Cover, wprowadzone na polski rynek przez Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes, zostało uznane za najlepszy tego typu produkt dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ubezpieczenie zostało wyróżnione godłem Turbiny Polskiej Gospodarki 2020.


Eksperci ogólnopolskiego tygodnika społeczno-ekonomicznego „Gazeta Finansowa", w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki, wyróżnili firmy i instytucje cechujące się profesjonalizmem, rzetelnością oraz stwarzaniem rozwiązań odpowiadających na najbardziej wymagające oczekiwania Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- W dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości niezwykle istotnym elementem jest współpraca - świadomość potrzeb kontrahentów i wychodzenie im naprzeciw, to gwarancja sukcesu. Dlatego na naszej liście Najlepszych Produktów dla MŚP znajdują się rozwiązania firm, dla których klient jest najważniejszy. Dostrzegają go, wiedzą, jakie ma oczekiwania, co się u niego zmienia i reagują na to natychmiast, zapewniając mu narzędzia najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom - podała redakcja „Gazety Finansowej" w uzasadnieniu przyznanych wyróżnień tytułem Turbiny Polskiej Gospodarki 2020.

Euler Hermes, lider rynku ubezpieczeń należności handlowych, został wyróżniony godłem Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 za produkt All Cover, który zapewnia przedsiębiorcom z sektora MSP ochronę przed niewypłacalnością kontrahentów. All Cover jest nowatorskim, pierwszym tego typu rozwiązaniem ubezpieczeniowym na rynku. Zdecydowane uproszczenie mechanizmu ubezpieczenia transakcji ułatwia jego obsługę, a przed wszystkim poprawia płynność finansową jego użytkowników.

- Zastosowane w ubezpieczeniu All Cover rozwiązania wspierają Małe i Średnie Przedsiębiorstwa w monitorowaniu odbiorców i zabezpieczaniu transakcji. Uproszczony proces weryfikacji roszczenia i szybsze przejście do etapu odszkodowawczego powodują, że wstępne rozliczenie szkody jest możliwe już w ciągu pięciu dni po nadesłaniu wniosku - mówi Robert Dunaj, dyrektor marketingu w Euler Hermes.

Warunki polisy All Cover są optymalnie dostosowywane do potrzeb każdej małej i średniej firmy, a ponadto zostały wzbogacone o szereg rozwiązań dostępnych dotychczas głównie dla dużych przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji. W ramach polisy All Cover przedsiębiorca otrzymuje ubezpieczenie należności powstałych w okresie obowiązywania umowy, jak również do 90 dni przed jej zawarciem, z maksymalnym terminem płatności wynoszącym do 180 dni - co jest najdłuższym na polskim rynku okresem zabezpieczenia kredytu kupieckiego. Kluczową innowacją ubezpieczenia Euler Hermes jest model „Claims First", zakładający jak najszybsze uregulowanie roszczeń przedsiębiorcy. Ubezpieczony poprzez platformę Syntesys24/7 składa jeden wniosek windykacyjno-szkodowy z tytułu nieuregulowanej należności, rozpoczynający windykację i odzyskanie należności lub w przypadku stwierdzonej niewypłacalności kontrahenta - wypłatę odszkodowania. Formalności i zaangażowanie przedsiębiorcy zostało zmniejszone do minimum, co jest obecnie istotne w okresie turbulencji gospodarczych wywołanych przez pandemie Covid-19.

***
Euler Hermes w Polsce już od ponad 22 lat zapewnia firmom bezpieczeństwo relacji handlowych. Dzięki globalnemu doświadczeniu i innowacyjnym rozwiązaniom oraz kompleksowej ofercie jest największym ubezpieczycielem należności w Polsce i zajmuje czołową pozycję pod względem wskaźników zadowolenia i satysfakcji klientów oraz chęci odnawiania przez nich umów ubezpieczenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »