Rozrywka i wypoczynek » Gry

EURO już wkrótce, nagrody piłkarskiej loterii czekają

Rozpoczyna się EURO! Również Happy Harvest oferuje nową rozrywkę: piłkarską loterię! Niech miliony fanów piłki bawią się wspólnie z Happy Harvest, niech ogarnie ich pasja piłkarskiego święta!

Piłkarska loteria daje posmak prawdziwej loterii, Gracze widzą jakie nagrody na nich czekają oraz odliczanie pozostałe do zakupu. Farmerzy mogą kupić los i kibicować wybranej drużynie, Gracze którzy podadzą właściwe odpowiedzi mają szansę na nagrodę! Happy Harvest pozwala nie tylko spędzić Graczom radosne chwile, ale i przedstawia nowe przedmioty: kwiaty zwycięstwa, szalik kibica, grill i piwo, dekoracje na EURO i zwierzątka na EURO; niech Twa farma będzie wyjątkowa! Wszyscy świętujemy na EURO, więc na co czekasz, zagraj w piłkarską loterię Happy Harvest, niech atmosfera gorących stadionów na EURO zawładnie też Twoją farmą!

Happy Harvest, wyprodukowana i wydana przez firmę ELEX, największego twórcę gier w Azji, to gra która przypadnie do gustu każdemu Graczowi. Zarządzaj własną farmą w radosnej atmosferze, dzięki prostej mechanice gry. Uprawiaj rośliny i hoduj zwierzęta wraz z ponad 20 milionami Graczy na całym świecie! Rozpocznij grę, zakosztuj sielskiego życia farmera!

Jeszcze więcej radosnej zabawy, wspaniałych doświadczeń! Happy Harvest pragnie dopingować EURO wraz z Wami!

Strona gry: http://nk.pl/aplikacje/farmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

337.com
http://www.337.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »