Firma » Biznes

Europ Assistance Polska z Gepardem Biznesu 2016

Wyniki finansowe oraz dynamika rozwoju firmy Europ Assistance Polska zostały wyróżnione w rankingu „Gepardy Biznesu 2016”.

Na listę „Gepardów Biznesu” trafiają firmy najszybciej zwiększające swoją wartość, według metodologii, opracowanej przez Instytutu Europejskiego Biznesu. Ranking prowadzony jest od 2006r. Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode. Ranking został stworzony w oparciu o wartość rynkową firm w okresie marzec 2014 – marzec 2016. Instytutu Europejskiego Biznesu policzył ich wartość rynkową w tym okresie przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zmiany wartości rynkowej. Na tej podstawie powstał rankingi najbardziej dynamicznych firm w Polsce – Gepardów Biznesu 2016. W rankingu znalazła się  Europ Assistance Polska, która jest jedyną spółką reprezentującą branżę assistance w zestawieniu.

Bardzo cieszymy się z przyznanego nam tytułu. Wyróżnienie to ma dla nas duże znaczenie, gdyż odzwierciedla naszą wiarygodność finansową oraz wiodącą pozycję rynkową. Ponadto traktujemy je jako dodatkową motywację oraz zobowiązanie do jeszcze lepszej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami, bo to przede wszystkim im i ich zaufaniu zawdzięczamy takie tytuły  – powiedział Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

Europ Assistance Polska jest częścią Grupy Europ Assistance, twórcy idei assistance i założyciela tej branży na świecie. Na polskim rynku firma jest obecna od 1996 roku, będąc wiodącym graczem branży assistance. Firma niesie pomoc w każdej sytuacji związanej z życiem codziennym jej Klientów, prowadząc działalność w czterech obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina oraz Samochód. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


wykrywanie wycieków
Profesjonalne osuszanie po zalaniu, pomiary wilgotności, lokalizacja wycieków w Warszawie. Zadzwoń 799 978 679
optimal-osuszanie.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »