Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Europ Assistance wspólnie z AIG dla klientów linii lotniczej Emirates

Klienci linii lotniczych Emirates, na okres podróży mogą wykupić specjalne ubezpieczenie, które zapewnia ochronę między innymi w przypadku anulowania lub skrócenia podróży, następstw nieszczęśliwych wypadków, pokrycia kosztów leczenia, czy ubezpieczenia rzeczy osobistych.

Bardzo szeroki zakres ubezpieczenia przewidujący nawet ochronę sprzętu golfowego czy sukni ślubnej dostępny jest w kilku wariantach.

Osoby podróżujące liniami lotniczymi Emirates mogą skorzystać z oferty ubezpieczenia podróżnego w kilku wariantach. Single Trip to polisa obejmująca jednorazową podróż, możliwe jest również skorzystanie z ubezpieczenia w wariancie obejmującym podróż tylko
w jedną stronę, a jeżeli klienci potrzebują ochrony na dłuższy okres, mogą skorzystać
z pakietu Multi-Trip, który obejmuje dowolną liczbę podróży. Ponadto klienci mogą skorzystać z polisy indywidualnej lub rodzinnej, która dodatkowo chroni współmałżonka i maksymalnie czworo dzieci w wieku do 12 lat.

Pomoc podczas podróży na najwyższym poziomie

W sytuacji, gdy ubezpieczony ze względu np. na poważne zachorowanie lub nieszczęśliwy wypadek członka rodziny, współpracownika, współtowarzysza podróży nie będzie mógł odbyć wcześniej zaplanowanej i opłaconej podróży albo będzie zmuszony do skrócenia wyjazdu może liczyć na zwrot kosztów jej anulowania. Świadczenie wypłacane jest z tytułu opłaconych i niemożliwych do odzyskania kosztów podróży i zakwaterowania, kosztów wycieczek, kosztów wizy wyjazdów połączonych ze zwiedzaniem oraz innych form spędzania wolnego czasu.

 

Ubezpieczenie przewiduje również zwrot kosztów utraconych, uszkodzonych, skradzionych lub zniszczonych rzeczy osobistych jak również niedogodności podczas podróży. W sytuacji, gdy bagaż będzie opóźniony ponad 12 godzin, ubezpieczony może liczyć na zwrot kosztów zakupu przedmiotów pierwszej potrzeby, które w związku z tą sytuacją musiał nabyć. Jeżeli w trakcie podróży zostanie skradziona lub utracona gotówka oraz czeki, dokumenty podróży, w tym paszport, ubezpieczyciel ponosi koszty utraty tych dokumentów lub koszty wydania nowych.

Ponadto ubezpieczony ma zagwarantowane ubezpieczenie w związku z opóźnieniem podróży oraz rezygnacji z podróży, a także spóźnienia się na lot lub wyjazd.

Posiadacze ubezpieczenia mogą być spokojni także o swoje zdrowie,  polisa przewiduje bowiem zwrot kosztów leczenia, które zostały poniesione w związku z udzieloną im pomocą medyczną. Koszty te obejmują między innymi: koszty ratownictwa medycznego, chirurgicznego oraz koszty leczenia szpitalnego i transportu sanitarnego, jak również koszty nagłej interwencji dentystycznej. Ponadto ubezpieczony może liczyć na ubezpieczenie na wypadek transportu w nagłych przypadkach oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Cieszymy się, że wspólnie z AIG możemy pomagać klientom prestiżowych linii lotniczych Emirates, tak by czuli się bezpiecznie na każdym etapie podróży. Szeroki zakres polisy zapewnia pomoc zarówno w typowych sytuacjach związanych z chorobą czy nieszczęśliwym wypadkiem podczas podróży, a dodatkowo daje możliwość rozszerzenia ochrony, gwarantując wsparcie na przykład w takich sytuacjach jak utarta pieniędzy przedsiębiorstwa, czy utraty sprzętów sportowych  – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Handlowego w Europ Assistance Polska.

Dodatkowo specjalnie dla Klientów linii Emirates AIG przygotowało dodatkowy pakiet ochrony, o który można rozszerzyć swoją polisę. Zakres ten obejmuje ochronę związaną
z uprawianiem sportów zimowych oraz letnich, w tym również gry w golfa, ubezpieczenie dla biznesu (ochrona sprzętu biurowego), a także ochronę przewożonych strojów ślubnych, prezentów ślubnych, czy obrączek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Ubea.pl 2016-08-23 14:35:06

    Klienci innych linii lotniczych powinni pamiętać, że osobom lecącym samolotem przysługuje prawnie wiele przywilejów w razie opóźnienia lub odwołania lotu. Warto znać te prawa i dopominać się o nie - wymieniliśmy je wszystkie tutaj https://ubea.pl/Opozniony-lub-odwolany-samolot-jakie-prawa-Ci-przysluguja%2Cartykul%2C1042/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »