Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Europ Assistance z ubezpieczeniem assistance dla kobiet

Europ Assistance Polska przygotowała wsparcie w postaci pakietu usług assistance „Złota rączka” i wizyty domowej lekarza i pielęgniarki, dołączonych do ubezpieczenia, które daje ochronę i wsparcie w przypadku i choroby nowotworowej i nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie jest częścią programu UbezpieczONA, które można kupić na stronie internetowej ubezpieczeniazdalnie.pl.

UbezpieczONA to program przygotowany specjalnie z myślą o kobietach. Pakiet usług assistance został stworzony i dostosowany do potrzeb Pań, w taki sposób, aby zapewniał im wsparcie i bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Europ Assistance Polska zorganizuje i pokryje koszty świadczeń w dwóch bardzo ważnych obszarach – wizyta domowa lekarza i pielęgniarki, tak potrzebna w dzisiejszych czasach oraz pakiet "Złota rączka" – w ramach którego klientki mogą liczyć na interwencję elektryka, hydraulika, szklarza czy ślusarza, a także specjalisty ds., naprawy sprzętu RTVAGD.

Cieszymy się, że możemy zaoferować wsparcie paniom w różnych nieprzewidzianych sytuacjach dnia codziennego. Jak pokazują nasze badania, kobiety poza pomocą partnera najchętniej korzystają właśnie z usług assistance, gdy coś popsuje się w domu. Pakiet “Złota Rączka” to natychmiastowa odpowiedź na takie potrzeby – mówi Marcin Zieliński Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »