Firma » Biznes

Europejska Konferencja Energetyki Wiatrowej w rękach zespołu Agencji Promocyjnej Locco Event

Europejska Konferencja Energetyki Wiatrowej w rękach zespołu Agencji Promocyjnej Locco Event
Zobacz więcej zdjęć »
Europejska Konferencja Energetyki Wiatrowej w rękach zespołu Agencji Promocyjnej Locco Event.

W dniach 18 – 23 kwietnia 2010 roku do Warszawy przybędą goście z całego świata, by spotkać się w Warszawskim Centrum Expo XXI i Hotelu Hilton podczas Europejskiej Konferencji Energetyki Wiatrowej (European Wind Energy Conference and Exhibition).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na czas Konferencji, Warszawa stanie się płaszczyzną wymiany informacji i opinii na temat kondycji światowej energetyki. Agencja Promocyjna Locco Event, na zlecenie swojego Klienta – Europejskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, zapewni w tych dniach profesjonalną obsługę ze strony niemal siedemdziesięcioosobowej grupy swoich hostess i hostów. Zgodnie z ustaleniami, ekipa Agencji Promocyjnej Locco Event zajmie się obsługą wydarzenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim, zatroszczy się o zaplecze techniczno - logistyczne m. in. związane z udzielaniem gościom informacji, przeprowadzeniem procesu rejestracji gości, moderowaniem przebiegu Konferencji. Osobą odpowiedzialną ze strony Locco Event za nadzór nad projektem jest Jakub Grabarczyk.

Joanna Kumpiń

Agencja Promocyjna Locco Event

www.loccoevent.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Promocyjna Locco Event
http://www.loccoevent.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »