Moda » Odzież

Every Nature na Targach Fast Fashion

Every Nature na Targach Fast Fashion
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 2-4 września 2009 r., podczas Targów Fast Fashion, marka Every Nature zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „After Hours”. Targi będą okazją do bliższego poznania marki i zapoznania się z ciekawymi propozycjami na sezon jesień – zima 2009/2010.

Targi Fast Fashion są całkiem nowym wydarzeniem w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaadresowane zostały do polskich i zagranicznych marek odzieżowych, które podczas nich mogą zaprezentować swoje aktualne kolekcje.  

Piotr Berliński, dyrektor zarządzający marki Every Nature: - Targi Fast Fashion debiutują podczas Targów Poznańskich, z kolei Every Nature po raz pierwszy bierze udział w tego typu imprezie. Ze względu na dynamiczny rozwój marki, zdecydowaliśmy się przedstawić naszą najnowszą kolekcję szerszej grupie obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w hali nr 9, w celu zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją.

 

O targach Fast Fashion:

Targi Fast Fashion odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 14. Oprócz prezentacji najnowszych kolekcji wystawiających się marek, w ramach Targów Fast Fashion odbywać się będą profesjonalne seminaria i szkolenia dotyczące tendencji, marketingu i handlu.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Żarówka PR i Marketing
http://www.zarowkamarketing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »