Firma » Praca

Ewa Kańczuk awansuje w The Nets

Ewa Kańczuk awansuje w The Nets
Zobacz więcej zdjęć »
Ewa Kańczuk, pełniąca dotychczas obowiązki głównego analityka w The Nets, objęła stanowisko Team leadera.

Jako lider działu analityki odpowiedzialna jest za wyznaczanie kierunku rozwoju. Ponadto zajmuje się kompleksowym badaniem stron WWW, ich przygotowaniem do działań na polu SEO/SEM oraz UX, a także opracowywaniem strategii rozwoju serwisów i wdrażaniem technologii marketingowych, w tym marketing automation.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Według Kańczuk analityka to nie tylko narzędzia, ale przede wszystkim umiejętność rozumienia sposobu myślenia użytkownika. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako projekt manager, specjalista do spraw marketingu i sprzedaży, a także manager w branży e-commerce. Realizowała działania m.in. dla: Samsung Polska, Royal Canin, Castrol, MobileMed, Zero Gravity i Robert Kupisz.

  Prywatnie jest wielbicielką kuchni wegetariańskiej i miłośniczką aktywnego trybu życia. Pasję do sportu realizuje grając w squasha, jeżdżąc na rowerze crossowym oraz uczestnicząc w treningach TRX.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

The Nets
http://www.thenets.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »