Technologie » Komputery

Ewolucja na większą skalę

Ewolucja na większą skalę
Zobacz więcej zdjęć »
Długość ponad 14 boisk do siatkówki czy 5 basenów olimpijskich zadrukowana w 60 sekund? Teraz to możliwe. System drukujący Xerox Impika eVolution z prędkością druku do 254 metrów na minutę oferuje klientom jeszcze więcej możliwości.

Platformę Impika eVolution charakteryzują przede wszystkim elastyczność oraz skalowalność, czyli cechy najbardziej pożądane wśród systemów druku działających w wymagającym środowisku druku. Dzięki zastosowaniu technologii piezoelektrycznych Drop-On-Demand, urządzenie jest w stanie drukować od 2 do 50 milionów obrazów A4 w rozdzielczości 600 x 600 dpi na miesiąc. Ponadto, wydruki mogą zostać wykonane na niepowlekanym papierze  offsetowym ciągle charakteryzując się wysoką jakością, dzięki atramentowi klasy HD.

Tak wysoka produktywność systemu Impika eVolution jest możliwa dzięki zastosowaniu rozwiązań Xerox opartych na technologii dopasowanej do obsługi od 2 do 4 głowic drukujących. Przy wsparciu kontrolerów druku m.in. Impika iController, Impika iFlow oraz FreeFlow Print Server urządzenie zwiększa możliwości produkcyjne firmy wytwarzając każdego dnia  gotowe do sprzedaży wydruki” – mówi Stanisław Pieczara, PSG Sales & Marketing Director, Xerox Polska.

W celu zwiększenia możliwości Impika obsługuje wiele języków opisu strony i strumieni danych w tym m.in. AFP/IPDS,PDF, PS, JPEG, TIFF, BITMAP. Dzięki temu dostawcy usług druku mogą w łatwy sposób rozszerzyć zakres swojej działalności na obszary marketingu bezpośredniego oraz transakcyjnego.

Dostępność i ceny

W sprawie dostępności prosimy o kontakt z polskim oddziałem Xerox Polska.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »