Gospodarka » Żywność

EXPO MAZURY wyłącznie z Deli Catering

Umowa na wyłączność z EXPO MAZURY to kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.

EXPO MAZURY to drugi co do wielkości w Polsce obiekt targowo-konferencyjny, położony w samym sercu Mazur – w Ostródzie. Nie bez przyczyny mówi się, iż jest to jedno z bardziej znanych miast turystycznych na Mazurach.
 
„Ostróda, wraz z malowniczymi jeziorami oraz lasami, to niezwykle atrakcyjne miejsce” – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering, która jest krajowym liderem na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych. „Niejednokrotnie już podkreślaliśmy, iż północ jawi nam się jako bardzo atrakcyjny region pod kątem organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Także i tu, w Ostródzie, dostrzegaliśmy szereg możliwości organizacyjnych w kontekście targów czy innych wydarzeń branżowych. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy na wyłączność z EXPO MAZURY” – dodaje Damian Wiatrak. 
 
Współpraca dotyczy usług cateringowych oraz związanych z nimi aranżacjami stołów, bufetów oraz krzeseł. Na podpisanie umowy na wyłączność miało niewątpliwie wpływ doświadczenie zdobyte przez Deli Catering już podczas wcześniejszej współpracy z EXPO MAZURY. 
 
„Fakt podpisania umowy to wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu DELI Catering. Podczas dotychczasowej współpracy daliśmy się poznać jako rzetelny i solidny partner” – mówi Damian Wiatrak. „Co ważne, fakt tak sformalizowanej kooperacji pozwoli na wspólne planowanie także działań promocyjnych, co zdecydowanie wpłynie na rozpoznawalność EXPO MAZURY, również w Polsce centralnej. Ta synergia działań pozwoli na równoległy rozwój obu marek” – podkreśla Damian Wiatrak.
 
Umowa na wyłączność z EXPO MAZURY to kolejny etap realizacji ekspansji Deli Catering w północnej części Polski. Niedawno firma poinformowała o otwarciu nowego oddziału w Gdyni. Warto dodać, że w dalszych planach spółki są także bazy produkcyjno-magazynowe na północy kraju oraz strategiczne alianse z miejscami eventowymi oraz halami targowymi. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SO PUBLIC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »