Technologie » Komputery

Extreme Media: uniwersalny selfie stick

Extreme Media: uniwersalny selfie stick
Zobacz więcej zdjęć »
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno wyobrazić sobie bez selfie. Przy ich wykonaniu niezwykle pomocne są tzw. selfie sticki.

Extreme Media SF-40BT to nowy model monopodu czyli urządzenia ułatwiającego robienie zdjęć telefonem z pewnego oddalenia. Teleskopowe ramię wykonano ze stali nierdzewnej, a  rączkę z tworzywa sztucznego pokryto gumą. Selfie stick łączy się z zamontowanym w nim telefonem poprzez Bluetooth. Sterowanie umożliwiają trzy przyciski pozwalające regulować zoom, spust migawki oraz odwrócenie kamery. To ostatnie pozwala zmienić w telefonie aktywny aparat. Używanie głównego aparatu z użyciem nowego selfie-sticka ułatwia zamontowane na nim lusterko.

Nowy produkt od Extreme Media współpracuje z telefonami zarówno działającymi na Androidzie, jak i iPhone’ami. Urządzenie zasilane jest wymienną baterią typu CR2032 (tzw. bateria guzikowa), która według deklaracji producenta zapewnia, kilka miesięcy działania.

Urządzenie umożliwia dość znaczne oddalenie telefonu od fotografującego. Maksymalna długość “kijka” wynosi 800 mm. Jednocześnie selfie stick jest w stanie utrzymać naprawdę ciężki telefon. Producent zapewnia, iż może on ważyć nawet… 500 gramów. Nie ma więc problemu z używaniem cięższych smartfonów klasy rugged.

Cena produktu wynosi ok. 57 zł.

 

Specyfikacja:

  • Materiały: stal nierdzewna, ABS
  • Do telefonów o długości od 550 do 850 mm
  • Kompatybilny z Androidem i iOS
  • Teleskopowy kijek o wymiarach 200-800 mm
  • Zasilany baterią CR2032

 

Źródło: Entrymedia, Extreme MediaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »