Technologie » Internet

F-Secure SENSE

F-Secure SENSE
Zobacz więcej zdjęć »
Trójwarstwowa ochrona - samo oprogramowanie to mało.
F-Secure SENSE jest kombinacją routera bezpieczeństwa, zaawansowanej aplikacji i wiodącej w branży ochrony w chmurze. SENSE z łatwością zabezpiecza rzeczy połączone z Twoją siecią WiFi przy pomocy jednego urządzenia.
 
F-Secure SENSE

F-Secure SENSE

F-secure SENSE to router o eleganckim wyglądzie, który chroni każde urządzenie w Twoim domu przed zagrożeniami online. Zabezpiecza nie tylko Twoją sieć domową ale również chroni Twoje urządzenia poza domem.

SENSE_product_picture_with_app.png
Jeśli coś jest inteligentne, jest także podatne na atak. Każde nowe urządzenie w domowej sieci jest potencjalną furtką do naszego cyfrowego życia, ponieważ większość z nich nie została zaprojektowana tak, aby być bezpiecznymi. SENSE chroni wszystko, co w Twoim domu łączy się z siecią Wi-Fi, od komputera, przez telefon, po smart TV oraz inne urządzenia korzystające z WiFi (np. elektroniczna niania, lodówka, pralka). Technologia  bezpieczeństwa internetu rzeczy wykrywa ruch z podłączonych urządzeń, by zapewnić dodatkową ochronę przed zagrożeniami płynącymi z IoT.
 
 
https://youtu.be/jpMNgbvE92M


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »