Firma » Biznes

Fabryka Form w parku MLP Pruszków II

Fabryka Form w parku MLP Pruszków II
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz wynajęła blisko 2500 mkw. nowoczesnej przestrzeni magazynowo-biurowej w parku MLP Pruszków II. W negocjacjach najemcę reprezentował zespół specjalistów z firmy doradczej Cresa Polska.

Firma ProgressiveBG podpisała umowę z MLP Group S.A. na wynajem ok. 2500 mkw. nowoczesnej powierzchni, z tego na cele magazynowe przeznaczone będzie ok. 2300 mkw., a resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna. Hala zostanie w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań i potrzeb najemcy. Ponadto zgodnie ze standardem spółki obiekt zostanie w całości objęty certyfikacją BREEAM.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na sierpień 2021 r.

Sklep internetowy Fabryka Form (obsługiwany przez firmę ProgressiveBG) istnieje na rynku polskim od 2005 roku. Oferuje piękne i funkcjonalne produkty światowej sławy projektantów, oryginalne dodatki do salonów, skandynawskie wzornictwo w najlepszym stylu, nowoczesne, minimalistyczne projekty ze stali nierdzewnej oraz niepowtarzalne lampy włoskich producentów. Najlepsza jakość produktów, najwyższa kultura obsługi, szybka dostawa i satysfakcja klienta to główne cele FF www.fabrykaform.pl

- W ostatnim czasie popyt na powierzchnie magazynowe utrzymuje się na wysokim poziomie, a nasz projekt MLP Pruszków II cieszy się ogromną popularnością wśród obecnych, jak i potencjalnych klientów. Dlatego nie obawialiśmy się budowy powierzchni spekulacyjnej w tym centrum. Dzięki takiemu podejściu byliśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nowego najemcy, który otrzyma obiekt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb w krótkim czasie. Jestem przekonany, że tak doskonale rozpoczęta współpraca jest gwarantem długoterminowej relacji naszych spółek na przyszłość powiedział Tomasz Pietrzak, Senior Leasing Manager w MLP Group S.A.

- Poszukiwaliśmy dla Fabryki Form nowoczesnego magazynu do obsługi zamówień e-commerce. Firma ma stałych pracowników, dla których ważny był dojazd do miejsca pracy. Kluczową kwestią była bardzo szybka dostępność nowej powierzchni oraz możliwość ekspansji ze względu na dynamiczny rozwój firmy. Właściciel obiektu zapewnił dalszą elastyczną możliwość zwiększenia powierzchni. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać wymaganiom naszego Klienta, negocjując korzystne warunki najmu – powiedział Miłosz Borkowski, Senior Associate w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych Cresa Polska.

Projekt MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 359 tys. mkw. Dzięki elastycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb najemców, centrum jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z różnych branż. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »