Rozrywka i wypoczynek » Sport

Fabryka Formy w NoVa Park już otwarta

Fabryka Formy w NoVa Park już otwarta
Zobacz więcej zdjęć »
Z dniem 10 sierpnia Fabryka Formy została ponownie otwarta w NoVa Park. Klub fitness działa zgodnie z wytycznymi sanitarnymi opracowanymi dla siłowni przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego.

W poniedziałek 10 sierpnia została otwarta Fabryka Formy zlokalizowana w NoVa Park, w której obowiązują ścisłe zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Ograniczeniu ulega liczba osób mogących przebywać jednocześnie w klubie. Siłownia ma obowiązek dezynfekowania sprzętu co godzinę oraz zapewnienia klientom środków do dezynfekcji rąk (dostępny przy wejściu do klubu, przy wejściu do szatni oraz w każdej strefie klubu) i sprzętu sportowego (dostępny w każdej strefie klubu). Z kolei osoby trenujące mają obowiązek używania ręcznika podczas ćwiczeń oraz odpowiadają za dezynfekcję każdego używanego urządzenia po zakończeniu danego ćwiczenia. Na terenie Fabryki Formy obowiązuje 2-metrowy dystans od innych osób. Dla ułatwienia w każdej strefie klubu wyklejono naklejki przypominające o obowiązujących procedurach. Dodatkowo, pracownicy Fabryki Formy przy wykonywaniu usługi są zobowiązani do stosowania środków ochrony osobistej – maseczek, a co druga maszyna cardio jest wyłączona z użytku. Wszystkie produkty spożywcze zakupywane w klubie fitness są podawane przez pracowników za pomocą szczypiec.

Kolejna branża ponownie dostępna dla naszych Klientów. Od poniedziałku możemy już korzystać z Fabryki Formy, która wdrożyła odpowiednie procedury bezpieczeństwa i jest w pełni przygotowana na przyjęcie swoich Klientów– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów, NoVa Park w dalszym ciągu stosuje rygorystyczne zasady bezpieczeństwa higienicznego i stosuje się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym inspektoratem Sanitarnym.

Opis wszystkich wdrożonych w centrum procedur bezpieczeństwa jest dostępny jest na stronie https://nova-park.pl/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »