Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Fabryka nagród” w Zielonych Arkadach

„Fabryka nagród” w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Zielone Arkady przygotowały dla swoich klientów prawdziwą gratkę.

 Oprócz zrobienia zakupów w największym centrum handlowym w regionie będzie można spróbować szczęścia w „Fabryce Nagród”. Aby wygrać jedną z ponad 400 kart podarunkowych należy wziąć udział w zabawie, która potrwa od 20 do 29 września.

Żeby wygrać, trzeba grać – loteria „Fabryka nagród” to świetna okazja, żeby zdobyć wartościowe nagrody. W Zielonych Arkadach powstanie specjalne stoisko
z multimedialnymi standami, za pomocą których będzie można zarejestrować się do udziału w akcji. Po zeskanowaniu kuponu w loteriomacie na ekranie Fabryki pojawi się nazwa ewentualnej nagrody. Będą to karty podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić zakupy w terminie od 20 września do 29 września do godz. 19:00 za min. 100 zł na maksymalnie trzech dowodach zakupów i zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii na Placu Eventowym. Łączna wartość nagród to aż 30.000 zł.

Akcja „Fabryka nagród” odbędzie się w Zielonych Arkadach w dniach 20-29 września w godzinach otwarcia Centrum. Szczegóły w regulaminie loterii  „Fabryki  nagród”, znajdującym się w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie organizatora oraz w punkcie informacji w Zielonych Arkadach w dniach 30.09-28.10.2019 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »