Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Fabryka Pisanek w Serenadzie - przyjdź i zagłosuj!

Fabryka Pisanek w Serenadzie - przyjdź i zagłosuj!
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła druga edycja niezwykłego konkursu - Fabryka Pisanek w Serenadzie. Na zwycięskie szkoły czekają cenne nagrody, m.in. nowoczesna pracownia komputerowa, tablica multimedialna czy zestaw książek do biblioteki. Głosowanie trwa od 6 do 12 kwietnia.
Wielkie głosowanie

Szkoły podstawowe, biorące udział w konkursie miały za zadanie przesłać do Serenady projekt swojej pisanki. Spośród nadesłanych ponad 100 prac wyłoniono 20 finalistów, którzy już 5 kwietnia rozpoczną rywalizację. W tym dniu Plac Spotkań w Serenadzie zamieni się w wielką pracownię plastyczną. Zadaniem finalistów będzie przeniesienie swoich projektów na specjalnie przygotowane 1,5-metrowe pisanki. Gigantyczne, wielkanocne jajka zostaną wyeksponowane w specjalnej strefie na Placu Spotkań na poziomie +1. Głosowanie trwa do 12 kwietnia!

Wartościowe nagrody

Udział w „Fabryce Pisanek" to nie tylko okazja do dobrej zabawy i artystycznej ekspresji. To także szansa na zdobycie wspaniałych nagród! Na zwycięską drużynę czeka 15 nowoczesnych notebooków, które uzupełnią wyposażenie ich szkolnej pracowni komputerowej. Dodatkowo każdy z członków drużyny wraz z opiekunem otrzyma multimedialny tablet. Laureaci kolejnych dwóch miejsc zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich szkoły mogą liczyć na tablicę interaktywną oraz bogaty zestaw książek do biblioteki, a członkowie drużyn na czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth. W tym roku zostaną przyznane też dwie dodatkowe nagrody - jedną drużynę wytypuje kapituła konkursowa, a drugą internauci. Wybrane drużyny otrzymają zestaw książek dla szkoły oraz głośniki bluetooth dla uczestników.

Organizatorzy konkursu zachęcają do głosowania. Każdy głos ma znaczenie i przybliża wybraną szkołę do wygranej!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »