Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Fabryka Pisanek w Serenadzie – rusza kolejna edycja konkursu dla szkół!

Już na początku kwietnia Centrum Serenada zamieni się w wielką pracownię plastyczną!

Wszystko za sprawą specjalnej, wielkanocnej akcji – Fabryka Pisanek, w której małopolskie szkoły podstawowe będą rywalizowały o cenne nagrody, m.in. nowoczesną pracownię komputerową dla swojej szkoły. Termin nadsyłania prac mija 22 marca, dlatego warto się pospieszyć i wziąć udział w konkursie!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguKonkurs dla uczniów

To już druga edycja konkursu organizowanego dla podtrzymania wielkanocnych tradycji. Centrum Serenada zachęca nauczycieli do aktywizowania i pobudzania kreatywności podopiecznych, a dzieci do rywalizacji i wspólnej zabawy. Konkurs to nietypowe wydarzenie, które w zeszłym roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem szkół, rodziców, dzieci, a także odwiedzających Serenadę.

Gigantyczne pisanki

Szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie powinny stworzyć projekt pisanki wielkanocnej i dostarczyć go w formie papierowej lub mailowej do Centrum Serenada do 22 marca 2019 roku. Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie 20 finalistów, którzy 5 kwietnia rozpoczną rywalizację. W tym dniu Plac Spotkań w Serenadzie zamieni się w wielką pracownię plastyczną. Zadaniem finalistów będzie przyozdobienie i pomalowanie jednej z dwudziestu przygotowanych na tę okazję, specjalnych 1,5-metrowych pisanek. Gigantyczne, wielkanocne jajka zostaną oznaczone podpisem i numerem szkoły oraz wyeksponowane w specjalnej strefie. Prace będzie można podziwiać do 12 kwietnia – w tym czasie będzie trwać głosowanie, które pozwoli wyłonić zwycięzców konkursu.

Wartościowe nagrody

Udział w „Fabryce pisanek” to nie tylko okazja do dobrej zabawy i artystycznej ekspresji. To także szansa na zdobycie wspaniałych nagród! Na zwycięską drużynę czeka 15 nowoczesnych notebooków, które uzupełnią wyposażenie ich szkolnej pracowni komputerowej. Dodatkowo każdy z członków drużyny wraz z opiekunem otrzyma multimedialny tablet. Laureaci kolejnych dwóch miejsc zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich szkoły mogą liczyć na tablicę interaktywną oraz bogaty zestaw książek do biblioteki, a członkowie drużyn na czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth. W tym roku zostaną przyznane też dwie dodatkowe nagrody – jedną drużynę wytypuje kapituła konkursowa, a drugą internauci. Wybrane drużyny otrzymają zestaw książek dla szkoły oraz głośniki bluetooth dla uczestników.

Organizatorzy zachęcają do nadsyłania projektów konkursowych.

 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATrawina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »