Motoryzacja » Samochody

Fachowo i bezpiecznie w ASO Mitsubishi!

Fachowo i bezpiecznie w ASO Mitsubishi!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Mitsubishi Motors dba o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

 

Firma Mitsubishi Motors dba o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Aby zapewnić im jak najwyższy komfort jazdy firma nieustannie kontroluje jakość wykonania swoich pojazdów, wprowadza ulepszenia i bezpłatnie aktualizuje systemy elektroniczne oraz usuwa ewentualne usterki w ramach bezpłatnych akcji serwisowych. Dzięki niedostępnej w niezależnych warsztatach dokumentacji technicznej, najnowszym, zaawansowanym technicznie narzędziom i oprogramowaniu autoryzowane serwisy oferują też najbardziej fachowe i bezpieczne diagnozy, przeglądy i naprawy.

 

Kierowcy zgodnie z ustawą GVO, obowiązującą od 1. czerwca 2010 roku, mogą samodzielnie zadecydować o tym, czy naprawę lub przegląd okresowy wolą wykonać w Autoryzowanym Serwisie Obsługi, czy może bardziej przekonuje ich wizyta w warsztacie niezależnym. Raport opublikowany na stronie http://wybieramaso.pl/ przedstawia szereg korzyści wynikających z powierzania pojazdu w ręce profesjonalistów z ASO.

Tylko w ASO - dokumentacja techniczna, specjalistyczne narzędzia, komputery i aktualizacje

Mimo obowiązywania GVO wielu kierowców obdarza zaufaniem wyspecjalizowanych  w obsłudze aut marki Mitsubishi profesjonalnie przeszkolonych mechaników, którzy w przeciwieństwie do warsztatów niezależnych, dysponują pełnym dostępem do najnowszej i stale aktualizowanej dokumentacji technicznej. Taką dokładną dokumentacją, z racji wysokiej ceny, nie dysponują na ogół niezależne warsztaty. Same naprawy i przeglądy dokonywane w ASO Mitsubishi przy pomocy specjalistycznych narzędzi zawsze wiążą się ze sprawdzeniem i aktualizacją oprogramowania. Stałej aktualizacji wymagają także systemy elektroniczne a jedynie autoryzowane serwisy mają dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Dlatego tylko ASO dysponuje wiedzą i zdolnościami technicznymi potrzebnymi do realizacji usług z zakresu aktualizacji oprogramowania sterowników samochodowych, modułów audio i nawigacji oraz obsługi urządzeń wspomagających jazdę - np. czujniki laserowe, radarowe czy kamery.

Dzięki temu, że Mitsubishi Motors na bieżąco monitoruje samochody jeżdżące już po drogach i opinie ich właścicieli, to wie kiedy i jakie ulepszenia systemów są potrzebne. Mając na celu ciągłe doskonalenie systemów użytych w pojazdach producenci wprowadzają aktualizacje oprogramowań i danych - w tym na przykład map i nawigacji. Wszystkie zalecenia wraz ze specjalistycznym sprzętem kompatybilnym z konkretnym modelem auta udostępniane są przez producenta Autoryzowanemu Serwisowi Obsługi, gdzie podczas przeglądów fachowcy mają obowiązek sprawdzić oprogramowanie i bezpłatnie je zaktualizować.

Bezpłatne akcje serwisowe = bezpieczeństwo

Mitsubishi testuje swoje samochody jeszcze przed wprowadzeniem ich do sprzedaży, ale pojazdy są również poddawane badaniom po wprowadzeniu ich na rynek. Dlatego po wykryciu usterki, która mogłaby wpłynąć negatywnie na jakość jazdy, firma zgłasza ją do Urzędu Ochrony Konkurencji Konsumentów i informuje o jej ewentualnym wystąpieniu wszystkich posiadaczy modelu wysyłając im list wraz z zaproszeniem do autoryzowanego serwisu. Ponadto każde ASO ma obowiązek sprawdzać wszystkie samochody, które przyjeżdżają do serwisu pod kątem wykonania ewentualnych akcji serwisowych i naprawić usterkę, czego nie są w stanie zrobić niezależne warsztaty. Akcje serwisowe są bezterminowe, zatem można z nich korzystać nawet kilka lat po ich ogłoszeniu. Wyłącznie w ASO pracownicy w ramach akcji serwisowej za darmo dokonują diagnozy i usuwają ewentualne usterki.

 

Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875,+48 22 46 31 800 w.175, 0 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »