Firma » Biznes

Fair Play rozstrzygnięte!

Fair Play rozstrzygnięte!
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejna edycja Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości została rozstrzygnięta. W piątek, 5 grudnia, już po raz jedenasty przyznane zostały certyfikaty i statuetki „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

Wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ceremonii wręczenia towarzyszyła uroczysta gala.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest corocznie, nieprzerwanie od 1998 roku. Celem programu jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako rzetelne postępowanie we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcanie polskich firm do stosowania przejrzystych zasad i czystej gry w biznesie. Do tegorocznej, XI edycji programu zgłosiło się 798 firm z całej Polski, spośród których 753 przeszło dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu, uzyskało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2008.

 - Już po raz drugi nasza firma otrzymała certyfikat - mówi Andrzej Gackowski, prezes firmy Topex - Możliwość legitymowania się znakiem „Przedsiębiorstwa Fair Play" to narzędzie szybkiej weryfikacji wiarygodnych partnerów w biznesie, a także wyraźny znak dla  klientów, że firma dba nie tylko o zysk, ale także dobry klimat w swoim otoczeniu. Po prostu stosuje zasadę fair play.

W ramach jedenastu dotychczas przeprowadzonych edycji przyznanych zostało 5516 certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play". Miejsce wśród certyfikowanych przedsiębiorstw daje firmie wiele profitów, takich jak nawiązanie nowych kontaktów handlowych czy  większe zaufanie ze strony kontrahentów i klientów. „Przedsiębiorstwa Fair Play" udowadniają, że również w biznesie zasady etyczne, uczciwość i tzw. dobre praktyki mają duże znaczenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (2)

 • roxman
  roxman 2008-12-09 23:27:25

  tak na moje oko to organizatorzy trochę przesadzili z ilością rozdanych statuetek. Czyżby zaczęła się liczyć kasa, kasa, kasa?

 • lukas9
  lukas9 2008-12-09 03:07:25

  W ramach jedenastu dotychczas przeprowadzonych edycji przyznanych zostało 5516 certyfikatów.

  Jeśli przyznają tyle tych certyfikatów, to tracą one na swojej wartości, za chwile każda firma będzie się chwalić że dostała certyfikat.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »