Kultura, sztuka » Muzyka

"false gold" – Karin Ann zapowiada nowy album

"false gold" – Karin Ann zapowiada nowy album
Zobacz więcej zdjęć »
21-letnia słowacka wokalistka Karin Ann zapowiada swój debiutancki album singlem „false gold”. Miłość, tożsamość, wyzwania psychiczne – tak brzmi queerowy głos Generacji Z.

 Drugi singiel zapowiadający płytę, „false gold", to refleksja na temat związków pełnych żalu i niepokornego odkrywania siebie. Muzycznie zapowiada dźwiękowe poszukiwania Karin Ann i introspektywną lirykę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


moja duma leży na podłodze
nie mogę przestać wykrzykiwać Twojego imienia
przyjęłam za Ciebie kulkę bez namysłu
teraz patrzę wstecz i widzę, jak oddajesz strzał


„Zawsze wierzyłam w moc muzyki, która łączy ludzi, więc choć we „through the telescope" zanurzam się głęboko w moje emocje i doświadczenia, nie lubię przesadnie analizować moich piosenek. Zamiast tego tworzę je z myślą, żeby każdy słuchacz mógł odnaleźć ich własne, niepowtarzalne znaczenie. Współpraca z Benjaminem i Willem nad tą płytą była dla mnie zmianą zasad gry - nasza energia po prostu zadziałała - i stworzyliśmy coś, z czego jestem naprawdę dumna" - mówi Karin Ann.


Muzyka Karin Ann porusza tematy równości płci, zdrowia psychicznego i praw człowieka. Podejmuje takie tematy jak młoda miłość, toksyczne relacje i niepewność. Porusza także doświadczenia dorastania queerowej dziewczyny na Słowacji.

słyszymy na nim przejścia od folku i tętniącego życiem rocka po gotyckie disco i szeroką gamę muzycznych inspiracji, takich jak Mazzy Star, SRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dobro.mgmt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »