Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Fantastycznie! Jakub Ćwiek w Empiku w Bonarce

Fantastycznie! Jakub Ćwiek w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Jakub Ćwiek, pisarz młodego pokolenia uprawiający gatunek fantasy, spotka się z czytelnikami w Empiku w krakowskiej Bonarce w sobotę, 28 listopada, o godz. 16:00.

Jakub Ćwiek, pisarz, publicysta i konferansjer, zadebiutował w 2005 r. zbiorem opowiadań „Kłamca". Jest także kojarzony z ruchem fanów literatury gatunku s-f. W swojej twórczości często nawiązuje do popkultury: książek, filmów, seriali, utworów muzycznych czy rozmaitych mitologii.

Fanom Cienia i Piotrusia na spotkaniu w Bonarce przybliży książkę „Chłopcy 4. Największa z przygód" (wyd. SQN). To epicki finał bestsellerowej serii. Bohaterowie zaskarbili sobie miłość czytelników, mają wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny tom.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »