Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Fantastyczny, z sagą i video - wrzesień w Empiku w Bonarce

Po wakacyjnej przerwie Empik w krakowskiej Bonarce wznawia cykl spotkań autorskich. Na początku września salon odwiedzą: Krystyna Mirek, Video oraz Paweł Majka wraz z Robertem J. Szmidtem.

Poniżej harmonogram spotkań, ich tematyka oraz sylwetki gości.

KRYSTYNA MIREK, 3 września, godz.18:00

„Szczęśliwy dom" to pierwsza część współczesnej sagi rodziny Zagórskich za­tytułowanej „Jabłoniowy Sad". Dom He­leny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Empik w Bonarce zaprasza na spotkanie z autorką - Krystyną Mirek.

VIDEO, 9 września, godz. 18:00

Doskonale wszystko jedno" to zbiór przebojowych piosenek w typowym dla zespołu Video klimacie brudnego popu. Wyjątkowe, limitowane wydanie najnowszej płyty zespołu wyróżnia się oryginalną okładką, imitującą kasetę video oraz własnoręcznie napisanym tytułem przez lidera zespołu - Wojtka Łuszczykiewicza. Na płycie znajdują się m.in. dwie piosenki nagrane wspólnie z Janem Borysewiczem.

Fantastyczny wrzesień: PAWEŁ MAJKA i ROBERT J. SZMIDT, 10 września, godz. 18:00Dzielnica obiecana" Pawła Majki oraz „Otchłań" Roberta J.Szmidta to pierwsze dwie książki z serii „Uniwersum Metro 2033" umiejscowione w polskich realiach; Kraków i Wrocław dwie dekady po atomowej zagładzie i nieliczni ocaleni mieszkańcy tych miast, dla których każdy dzień oznacza walkę o przetrwanie. Empik w Bonarce zaprasza na spotkanie z autorami tych postapokaliptycznych wizji.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~gugul 2015-09-01 10:48:38

    świetnie ja do Empiku a mąż do media expert jak zwykle, bo inaczej ze mną nie wytrzyma ani ja z nim jesli pójdziemy razem tam gdzie ja lub on chce.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »