Dom » Budownictwo

Farba antykondensacyjna - Rust-Oleum 5090

Farba antykondensacyjna - Rust-Oleum 5090
Zobacz więcej zdjęć »
Farba chroniąca przed wilgocią

Powłoka Antykondensacyjna RUST-OLEUM 5090 jest powłoką absorbującą wodę opartą na wodorozcieńczalnym polimerze akrylowym.

Produkt zawiera niewymywalne środki grzybobójcze przeciwdziałające rozwojowi pleśni. 

Farba antykondensacyjna Rust-Oelum 5090 zabezpiecza ściany i sufity przed wilgocią. Powłoka antykondesacyjna Rust-Oleum 5090 zapobiega skraplaniu się wody poprzez specjalną technologię która absorbuje parę wodną, gdy w pomieszczeniu ma miejsce nadmierna wilgoć. Natomiast oddaje wodę, w momencie gdy wilgotność w powietrzu spada. Jeden litr produktu absorbuje po wysuszeniu, aż do 400 gram wody. 

Farba Rust-Oleum 5090 znakomicie nadaje się do pomieszczeń zaparowanych lub takich w których tworzy się mgła wodna. Powłoka wytworzona po wyschnięciu farby przeciwdziała kondensacji pary i kapaniu wody. Dlatego farba Rust-Oleum 5090 świetnie spisują się jako zabezpieczenie przed wilgocią w łazienkach, kuchniach czy obiektach gastronomicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AMP - farby antykorozyjne Noxyde, farby bakteriobojcze Biosan, wlokna Fibermesh
http://amp.szczecin.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »