Technologie » Telekomunikacja

Farnell element14 uhonorowany przez Instytut Ethisphere tytułem jednej z Najbardziej Etycznych Firm

Farnell element14, czołowy masowy dystrybutor podzespołów elektronicznych, czwarty raz z rzędu została zaliczona przez Instytut Ethisphere do grona najbardziej etycznych firm świata.
To już ósma edycja plebiscytu Instytutu Ethisphere na Najbardziej Etyczną Firmę Świata (WME). Wyróżnienie jest przyznawane każdego roku firmom, które stosując etyczne praktyki biznesowe, dają przykład innym i w swoich sektorach rynkowych są wzorem do naśladowania.

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu nas tytułem jednej z Najbardziej Etycznych Firm Świata. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że Farnell element14 został nią wyróżniony już czwarty raz z rzędu. Prowadzimy szereg inicjatyw, które sprawiają, że jesteśmy liderami w obszarach etyki, nadzoru nad firmą i działania w sposób społecznie odpowiedzialny. Wszyscy nowi pracownicy Farnell element14 zapoznają się z naszym kodeksem postępowania, obejmującym wyznawane przez nas wartości - najważniejsi są zawsze klienci i dostawcy. Ponadto, stawiamy na pracę grupową, innowacyjność, rozwój kadr, spójność i zaufanie. Te wartości przyświecają wszystkim naszym działaniom biznesowym i są stale przypominane naszym pracownikom - Steven Webb, Company Secretary, Farnell element14.
Cała społeczność Najbardziej Etycznych Firm Świata wyraża przekonanie, że dla klientów, pracowników, inwestorów i organów nadzorczych, niezwykle istotną kwestią jest zaufanie, a najlepszą drogą do jego zdobycia jest etyczne postępowanie i właściwy nadzór nad firmą. Farnell element14 przynależy do społeczności firm pragnących osiągać najlepsze wyniki dzięki stosowaniu etycznych praktyk biznesowych. Gratuluję Farnell element14 tego osiągnięcia - powiedział Timothy Erblich, prezes Ethisphere.
Do grona Najbardziej Etycznych Firm Świata mogą zostać zaliczone firmy, które spełniają kryteria Ethics QuotientTM Instytutu Ethisphere. Są one rezultatem wieloletnich prac nad stworzeniem standardu, który pozwalałby oceniać działania firm w obiektywny i spójny sposób.
Pełną listę Najbardziej Etycznych Firm Świata w 2014 roku można znaleźć na stronie http://ethisphere.com/worlds-most-ethical/wme-honorees/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »