Firma » Biznes

FC Barcelona gościem Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego

FC Barcelona gościem Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego
Zobacz więcej zdjęć »
Sofia Moya z FC Barcelona będzie gościem specjalnym Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego, która odbędzie się 6-7 listopada 2008 r. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Podczas Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego spotkają się polscy oraz zagraniczni przedstawiciele branży biznesu sportowego. Szczególnym gościem wydarzenia będzie Sofia Moya, Dyrektor Generalny FC Barcelona Merchandising, spółki partnerskiej FC Barcelona i Nike. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób dwie wielkie globalne marki współpracują ze sobą w celu zwiększania przychodów ze sprzedaży produktów oznaczonych logo FC Barcelony.

Do grona uznanych ekspertów zagranicznych, którzy już wcześniej zadeklarowali udział w konferencji, dołącza przedstawiciel jednej z najbardziej znanych marek sportowych na świecie. To istotne wydarzenie dla samej konferencji, jak i rozwoju rynku marketingu sportowego w Polsce –  komentuje przyjazd gościa Piotr Matecki, Prezes Sport & Business Foundation – organizatora wydarzenia.

Dni Marketingu Sportowego to największe wydarzenie branży marketingu sportowego w Polsce, skupiające firmy inwestujące w sport, sponsorów sportu, kluby i organizacje sportowe, agencje marketingowe, reklamowe i PR, a także media. Oprócz FC Barcelony wśród prelegentów konferencji znajdą się przedstawiciele takich firm oraz organizacji, jak Havas Sports, SportBusiness Group, Coventry FC, Sponsorship Consulting, Allianz oraz Grupa Eskadra. Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie www.dms.sbf.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sport & Business Foundation
http://www.sbf.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »