Technologie » Komputery

fCoder Release FolderMill 4.7 - Nowa wersja ich oprogramowania do przetwarzania dokumentów

fCoder Release FolderMill 4.7 - Nowa wersja ich oprogramowania do przetwarzania dokumentów
Zobacz więcej zdjęć »
Twórcy oprogramowania z fCoder wydali nową i ulepszoną wersję swojego zautomatyzowanego rozwiązania do konwersji plików i drukowania dla Windows.

fCoder, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, wprowadza aktualizację do FolderMill, oprogramowania do przetwarzania dokumentów w czasie rzeczywistym w systemach Windows i Windows Server. Nowa wersja oferuje nowe funkcje i ulepszenia dla klientów, którzy drukują typy plików ZPL, CAD, Outlook, lub po prostu dla każdego, kto szuka automatycznego rozwiązania wielokatalogowego.

FolderMill 4.7 posiada szereg nowych funkcji i typów plików.

Dzięki nowo dodanym formatom Outlook Data File (.pst), Offline Outlook Data File (.ost), P7M (smime.p7m), klienci mogą teraz wykorzystać program do automatycznej konwersji tych typów e-maili - do archiwizacji lub innych celów. Oprócz powszechnie używanych formatów biurowych, takich jak Word, Excel i PDF, FolderMill może również przetwarzać wiadomości e-mail EML i MSG.

Dla osób, które pracują z etykietami wysyłkowymi, kodami kreskowymi lub listami przewozowymi, FolderMill 4.7 oferuje nową możliwość drukowania ZPL i plików zawierających kod ZPL bezpośrednio na termicznej drukarce etykiet za pomocą sterownika Generic/ Text Only Driver.

Specjaliści CAD, którzy drukują lub konwertują rysunki do formatu PDF, otrzymują również nowe funkcje. FolderMill może teraz używać czcionek SHX i jest kompatybilny z najnowszą przeglądarką eDrawings Viewer 2020.

Kolejnym nowo obsługiwanym typem pliku jest DICOM (.dcm, .dic). Format ten jest używany do przechowywania i przesyłania informacji o obrazowaniu medycznym i związanych z nim danych.

Kliniki i szpitale medyczne posiadają przepływ dokumentów (takich jak oceny medyczne, zapisy, karty pacjentów i inne), które wymagają terminowego przetwarzania. Aby pomóc im w czasie kryzysu związanego z Koronawirusem, fCoder udostępnia swoje oprogramowanie za darmo. Do końca lata, organizacje opieki zdrowotnej na całym świecie mogą poprosić o bezterminową licencję FolderMill dla swoich potrzeb i otrzymać ją bezpłatnie.

Dowiedz się więcej o FolderMill 4.7 na stronie
https://www.foldermill.com/news/foldermill-4-7

Dowiedz się więcej o fCoderze na stronie
https://www.fcoder.pl

* * *

fCoder oferuje szereg profesjonalnych programów dla użytkowników systemu Windows od 1998 roku. Specjaliści firmy opracowują programy desktopowe, serwerowe i wiersze poleceń do drukowania wsadowego i konwersji plików. Te aplikacje, z których każda koncentruje się na konkretnych zadaniach, są utrzymywane i aktualizowane przez długi czas.


Oprogramowanie stworzone przez fCoder optymalizuje obieg dokumentów, a także oszczędza czas i inne zasoby różnych firm, instytucji rządowych, organizacji non-profit i indywidualnych użytkowników. Kluczowymi produktami opracowanymi przez fCoder są Print Conductor, FolderMill, Image Converter Plus, 2JPEG, 2TIFF, 2PDF, DocuFreezer i Universal Document Converter.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fcoder.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »