Technologie » Komputery

fCoder wydaje PrintVisor – nowe oprogramowanie do monitorowania drukarki

fCoder wydaje PrintVisor – nowe oprogramowanie do monitorowania drukarki
Zobacz więcej zdjęć »
fCoder wprowadza na rynek PrintVisor, nowe narzędzie do monitorowania drukarek w systemie Windows – aplikację i pulpit sieciowy do śledzenia pracy wielu drukarek.

Firma tworząca oprogramowanie fCoder ogłosiła, że udostępni PrintVisor wszystkim użytkownikom w wersji open beta. PrintVisor to nowe rozwiązanie do monitorowania pracy drukarek w systemie Windows w czasie rzeczywistym.

PrintVisor to oprogramowanie do monitorowania drukarek - automatycznie wykrywa i wyświetla wszystkie lokalne, sieciowe, współdzielone i wirtualne drukarki znajdujące się w biurze (i innych lokalizacjach) w jednym interfejsie. Dla każdego urządzenia drukującego może dostarczyć informacji o stanie druku, dostępności, kolejce druku i czasie ostatniej aktywności. Dostępnych jest również więcej szczegółów na temat każdej drukarki; administrator może zobaczyć pozostałe poziomy atramentu i toneru oraz zobaczyć statystyki drukowania dokumentów dla każdego urządzenia.

Dodatkowo, dostępny jest pulpit sieciowy z jeszcze większą ilością statystyk związanych z drukowaniem z danymi o drukarkach, użytkownikach, komputerach, dokumentach i stronach. Dlatego PrintVisor jest prostym rozwiązaniem umożliwiającym nadzór nad wszystkimi drukarkami w organizacji.

Za pomocą PrintVisor można śledzić atrament i toner w drukarkach, monitorować kolejki drukowania, sprawdzać statusy drukarek i obserwować zwyczaje związane z drukowaniem w całej firmie. Administrator systemu (lub np. kierownik biura) może utrzymywać aplikację w tle, aby nie rozpraszała ona pracowników.

Twórcy programu twierdzą, że jest on obecnie w fazie beta testów. Mimo to, zachęcają wszystkich, którzy mają wiele drukarek i stacji roboczych do wypróbowania go za darmo.

Dowiedz się więcej o PrintVisor Beta pod adresem
https://www.printvisor.com/news/open-beta-launched

Dowiedz się więcej o fCoder pod adresem
https://www.fcoder.pl

* * *

fCoder oferuje szereg profesjonalnych programów dla użytkowników systemu Windows. Specjaliści firmy opracowują programy desktopowe, serwerowe i wiersze poleceń do drukowania wsadowego i konwersji plików. Te aplikacje, z których każda koncentruje się na konkretnych zadaniach, są utrzymywane i aktualizowane przez długi czas.

Oprogramowanie stworzone przez fCoder optymalizuje obieg dokumentów, a także oszczędza czas i inne zasoby różnych firm, instytucji rządowych, organizacji non-profit i indywidualnych użytkowników. Kluczowymi produktami opracowanymi przez fCoder są Print Conductor, FolderMill, Image Converter Plus, 2JPEG, 2TIFF, 2PDF, DocuFreezer i Universal Document Converter.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fCoder Solutions Sp. z o.o.
http://www.fcoder.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »