Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ferie 2012 – relaks i sport w BUKOVINA Terma Hotel Spa

Chcesz połączyć rodzinny wypoczynek z białym szaleństwem? Bukovina Terma Hotel Spa przygotował dla swoich Gości specjalną ofertę na ferie zimowe 2012. W ramach pakietu skorzystać można nie tylko z atrakcji hotelowych i basenów termalnych, ale także z darmowych skipassów na pobliskie stoki narciarski

W ramach oferty „BUKOVINA Terma Hotel Spa & Ski", przygotowanej specjalnie na ferie 2012, Goście otrzymają dostęp do licznych atrakcji bukowiańskiego kompleksu, a także skipassy na jazdę na nartach.

To wszytko na jednej karcie hotelowej. Dodatkowo Klientom zapewniony zostaje transport na stoki narciarskie, m.in. do Stacji Narciarskiej Rusiń-ski oraz Stacji Narciarskiej Wierch Olczański. Wszystkie trasy, z których korzystać można w ramach pakietu są oświetlone, ratrakowane i sztucznie dośnieżane. Do dyspozycji Gości w hotelu Bukovina znajduje się także wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi skorzystać mogą także z pomocy profesjonalnej kadry instruktorskiej.

Oferta na ferie zimowe zainteresować powinna nie tylko mieszkańców północnych regionów kraju, ale także turystów z centralnej i południowej Polski. A to za sprawą otwarcia nowego połączenia lotniczego z Gdańska i Warszawy do Popradu. BUKOVINA Terma Hotel Spa zapewnia swoim Gościom nieodpłatny transport z lotniska Porad-Tatry do położonej w odległości zaledwie ok. 50 km Bukowiny Tatrzańskiej. Istnieje także możliwość wynajęcia samochodu na czas pobytu.

Nowa oferta „Bukovina Terma Hotel Spa & Ski" umożliwi turystom komfortowe i swobodne korzystanie z uroków zimowego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści uniknąć mogą konieczności oczekiwania w kolejkach przed wyciągiem, gdyż dodatkowe skipassy można zakupić w hotelu. Oferta jest aktualna do 31 marca 2012.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »