Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Ferie w Bytomiu - jakie atrakcje?

Ferie w Bytomiu - jakie atrakcje?
Zobacz więcej zdjęć »
Bezpłatne lekcje języka angielskiego, przejażdżki darmową kolejką, rozrywka w amerykańskim stylu. Sprawdzamy, z których bytomskich atrakcji warto skorzystać w tegoroczne ferie.

W tym roku na Śląsku uczniowie zaczynają ferie 29 stycznia, a wolne mają do 11 lutego. Na jakie atrakcje mogą liczyć w Agorze Bytom?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Bezpłatne lekcje angielskiego

W styczniowe i lutowe soboty Agora Bytom zaprasza na bezpłatne lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku 4–6 lat (godz. 14.00) i 7–10 lat (godz. 15.00). Temat przewodni zajęć to odkrycia i wynalazki. Uczestnicy są przyjmowani do grupy w miarę dostępności miejsc. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.agorabytom.pl. Na darmowe lekcje zaprasza też działająca w Agorze Bytom szkoła Profi-Lingua, w której zajęcia odbędą się w dwóch turnusach, trzy razy w tygodniu. Kierowane są do dzieci w wieku 4–12 lat. Chętni mogą się zapisać pod numerem 726-410-094.

 

W amerykańskim stylu

Największa galeria handlowa w Bytomiu ma również ciekawe propozycje dla starszych uczniów. Rozrywkę w amerykańskim stylu lat 50. gwarantuje znajdujący się na poziomie +2 Pin-Up! W klubie można spędzić czas, tańcząc lub grając w bowling czy bilard. W czasie ferii (od 29 stycznia do 9 lutego, z wyłączeniem sobót i niedziel, przed godz. 14.00) do godzinnej gry w kręgle Pin-Up! dodaje duże nachosy i napój. Wyzwaniem zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży jest wizyta w City Climb Bytom. Ścianka wspinaczkowa pozwala przełamać bariery i pokonać grawitację. Na czas ferii przygotowała promocję – półgodzinna wspinaczka kosztować będzie tylko 15 zł. Z kolei Laserhouse, w którym można spróbować laserowego paintballa, obniża cenę o 20% (za okazaniem legitymacji szkolnej). Kinowe emocje tradycyjnie zapewni Cinema City. W repertuarze między innymi przygody byczka Fernando, misia Paddingtona czy bohaterów nowej części „Gwiezdnych Wojen”.

 

Śląska rozrywka

Przez całe ferie Agora Bytom zachęca do korzystania z Bajtel Placu, czyli bezpłatnej, nowoczesnej strefy zabaw, dostępnej dla dzieci 7 dni w tygodniu, w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wśród atrakcji znajdują się: ślizgawka, drabinki, bujaki i klasy, a także kolorowanki i wielka tablica do malowania kredą. Miękka podłoga z piankowych płyt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Warto również wybrać się na bezpłatną przejażdżkę popularną kolejką (w godz. 10.00–18.00), która kursować będzie codziennie od 29 stycznia do 28 lutego. Przystanek znajduje się przy salonie z zabawkami A KUKU.

 

Promocje dla uczniów

Specjalnie z myślą o uczniach i ich opiekunach wiele miejsc w Agorze Bytom przygotowało promocje na ferie. Można z nich skorzystać nie tylko w klubie Pin-Up!, Laserhouse czy City Climb Bytom, ale również w kawiarniach. Cukiernia Sowa zaprasza na babeczki z sokiem lub gorącą czekoladą w promocyjnej cenie – 8 zł. W Big Baba Cupcakes do wyboru będą między innymi babeczka i kakao (10 zł) lub galaretka z soczkiem (5 zł).

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »