Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ferie w Juniorze

Ferie w Juniorze
Zobacz więcej zdjęć »
Ferie zimowe w sali zabaw Port Łódź Junior upłyną w twórczej atmosferze – będą konkursy, zajęcia manualne, sportowe, warsztaty aktorskie i coś w sam raz dla małych poliglotów. Dodatkowo na głodne nie tylko atrakcji dzieci czeka darmowy poczęstunek.

Poniedziałki dla omnibusów, wtorki dla artystów

Podczas ferii poniedziałek w Porcie Łódź Junior będzie dniem pełnym zabaw. Dzieci będą m.in. tworzyć żywą grę planszową i własne puzzle oraz poznają zasady gry fair play. We wtorek, w Dniu Babci i tuż przed świętem dziadka, maluchy przygotują prezenty dla swoich ukochanych dziadków – portrety, kwiaty z bibuły i drzewka szczęścia.

Sportowa środa

W środę Port Łódź Junior przygotował dla najmłodszych olimpiadę. Mali sportowy będą mogli zmierzyć się w licznych konkurencjach przygotowanych przez animatorów sali zabaw. Zaplanowano m.in. skok w dal, strzały do bramki i próby szybkości. Dodatkowo dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o igrzyskach, namalują flagę olimpijską i stworzą medale oraz dyplomy dla zwycięzców.

Mali poligloci i aktorzy

Kto uczy się najszybciej języków obcych? Dzieci poprzez zabawę połączoną z nauką. W czwartek na najmłodszych czekają zajęcia, dzięki którym maluchy poznają słówka z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, zatańczą brazylijską sambę oraz ulepią włoską pizzę z plasteliny. Piątkowe spotkanie będzie natomiast idealne dla maluchów, które marzą o tym, by w przyszłości zostać aktorem. Animatorzy przygotowali gry i zabawy m.in. z intonacji i zapamiętywania. Tego dnia dzieci będą też wykonywać własnoręcznie lalki teatralne.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-20.00. Od poniedziałku do piątku dla każdego malucha w wieku od 3 do 10 lat zaplanowany jest bezpłatny poczęstunek – sok i słodka bułka. Przekąski wydawane będą o godz. 11.00 i 16.00.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »