Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ferie w mieście – najlepsze w Porcie Łódź!

Ferie w mieście – najlepsze w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze przez tydzień Port Łódź zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii zimowych. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) na maluchy czeka kilkanaście tysięcy klocków budowlanych i konstrukcyjnych o różnych kształtach, wielkości i strukturze.

Atrakcja jest bezpłatna i dostępna codziennie w godzinach 12:00 – 18:00.

Ostatni tydzień ferii warto spędzić z dziećmi na beztroskiej zabawie - a taką gwarantuje niezwykłe miasteczko, które znajduje się w Atrium Portu Łódź. Dlaczego jest wyjątkowe? Ponieważ całe zostało zbudowane z kolorowych klocków! Najmłodsi na terenie 100 mkw. mogą  budować wszelkie konstrukcje, które tylko podpowie im wyobraźnia bowiem różnorodność klocków stwarza nieograniczone możliwości ich łączenia. Dodatkowo, zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy budowy sprawiają, że mali budowniczowie mogą bawić się w tej samej strefie obok siebie, każdy tworząc konstrukcje na swoim poziomie rozwoju. Maluchy przez cały czas znajdują się pod opieką profesjonalnych animatorek, które bawią się razem z dziećmi i pomagają przy tworzeniu bardziej skomplikowanych budowli.

Szczególną atrakcję dla małych budowniczych stanowi wielki labirynt z klocków, który znajduje się na terenie miasteczka. Najmłodsi, w przerwach między budowaniem, mogą wspólnie z innymi dziećmi odkrywać jego tajemnice. Zabawy z klockami poszerzają wyobraźnię najmłodszych, pobudzają twórcze myślenie, wpływają też na koordynację i umiejętność planowania.

Port Łódź do świata klocków i wspólnej zabawy zaprasza całe rodziny, jeszcze do 11 lutego. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »