Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ferie w rytmie zabawy z Galerią Krakowską

Ferie w rytmie zabawy z Galerią Krakowską
Zobacz więcej zdjęć »
Ferie w mieście pełne frajdy i odjazdowych emocji? Z Galerią Krakowską to możliwe. Strefa zimowa na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego kusi dobrą zabawą!

Galeria Krakowska przygotowała nie lada atrakcję na trwające ferie zimowe. Mowa o specjalnej strefie rozrywki, w której znaleźć można lodowisko i stok do snowtubingu. O ile lodowisko jest dobrze znaną i przez wielu ukochaną sezonową formą spędzania czasu wolnego, tak snowtubing może brzmieć nieco tajemniczo. Jest to nic innego, jak ślizgawka, z której zjeżdża się w specjalnych dmuchanych pontonach. Ta forma zimowego szaleństwa przywędrowała do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Do niedawna tej oryginalnej rozrywce oddawać się mogli bywalcy zimowych kurortów w Szwajcarii, Austrii czy Francji. Teraz ze snowtubingu cieszyć się mogą mieszkańcy Krakowa… i to w zupełności bezpłatnie!

Naszą zimową strefę zabawy dedykujemy wszystkim, którzy w te ferie chcą przeżyć niesamowite emocje bez konieczności wyjazdu poza Kraków. Zapraszamy zarówno małych, jak i tych całkiem dużych chcących przeżyć fantastyczne chwile na lodowisku oraz podczas snowtubingu. To atrakcje, w których jedynym ograniczeniem jest chęć dobrej zabawy. Pamiętajmy także o zasadach bezpieczeństwa – mówi Jarosław Szymczak, Dyrektor Galerii Krakowskiej. Dla wszystkich spędzających ferie w grodzie Kraka zimowa strefa na Placu Jana Nowaka–Jeziorańskiego powinna stać się punktem obowiązkowym w planie na styczniowy wypoczynek. Radość, adrenalina i niesamowite emocje gwarantowane!

Zimowa strefa Galerii Krakowskiej znajduje się na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Snowtubing dostępny jest do 30 stycznia, w godzinach 10.00 – 20.00. Wstęp wolny. Lodowisko czynne do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.30, w niedziele od 9.00 do 21.00. Wejście według cennika.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »