Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ferie z interaktywnym Błękitkiem i animatorami Portu Łódź Junior

Ferie z interaktywnym Błękitkiem  i animatorami  Portu Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Ferie to doskonała okazja, żeby poznać nowych przyjaciół. Do takich na pewno należy wieloryb Błękitek, który na bezpłatnej interaktywnej wystawie będzie dzielił się ciekawostkami z dziedziny biologii. W Porcie Łódź Junior animatorzy przygotowali zajęcia dla młodych sportowców, aktorów i politologów.

Pogadajmy jak ssak z ssakiem

 

Nieczęsto zdarza się okazja, żeby poznać zwierzę, które potrafi przemówić ludzkim głosem. Okazuje się, że taki właśnie okaz zagościł w Porcie Łódź. Wieloryb Błękitek, bo o nim mowa, przypłynął do łódzkiego centrum handlowego 18 stycznia i zostanie w nim na trzy miesiące. Podczas ferii z tym mądrym oceanicznym ssakiem dzieci będą mogły, jak równy z równym, podyskutować na tematy związane z ekologią czy biologią, a później sięgnąć po słodką przekąskę, przygotowaną przez organizatorów. W przyjemnej atmosferze najmłodsi z pewnością posiądą tak ciekawą biologiczną i ekologiczną wiedzę, że po powrocie do szkoły niejednokrotnie zabłysną na lekcjach przyrody. A może również i Błękitek dowie się od dzieciaków czegoś o ludzkim świecie?   

 

Interaktywna wystawa będzie czynna w Porcie Łódź przez całe ferie przy sklepie RTV Euro AGD. Godziny seansów z wielorybem Błękitkiem od poniedziałku do piątku - godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00, a w sobotę i niedzielę – godz. 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00.

 

 

Port Łódź Junior i mali artyści

 

Ferie w Porcie Łódź Junior to wspaniała propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają artystyczne występy przed całą rodziną, sportowe szaleństwo i naukę języków obcych. W poniedziałek, 27 stycznia, najmłodsi zajęci będą przygotowywaniem własnoręcznie wykonanych puzzli i poznawaniem zasad fair play. Wtorek to z kolei pora na klejenie, wycinanie, rysowanie i inne twórcze zajęcia. Maluchy m.in. przygotują serca z masy solnej. Środa na sportowo to propozycja dla Juniorków, które uwielbiają wysiłek fizyczny. Animatorzy Portu Łódź Junior zadbają o porządną gimnastykę. Nie zabraknie też malowania olimpijskiej flagi i przygotowywania dyplomów dla zwycięzców sportowych konkurencji. Czwartek to dzień poświęcony nauce języków obcych. Dzieciaki poznają podstawowe słowa w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim, zatańczą sambę i ulepią z plasteliny włoską pizzę. Z kolei w piątek, ostatni dzień ferii dla maluchów odbędą się warsztaty aktorskie – prawdziwy frajda dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w wykonywaniu lalek teatralnych, zajęciach z intonacji i zapamiętywania. To nie wszystko, od poniedziałku do piątku dla każdego malucha w wieku od 3 do 10 lat zaplanowany jest bezpłatny poczęstunek – sok i słodka bułka. Przekąski wydawane będą o godz. 11.00 i 16.00

 

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-20.00.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »