Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ferie ze sztuką - warsztaty plastyczne z Akademią Sztuk Pięknych w Galerii Bronowice

Ferie ze sztuką - warsztaty plastyczne z Akademią Sztuk Pięknych w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
Czasu wolnego dużo, a pomysłów na spędzenie trwających już ferii zimowych tak niewiele? Galeria Bronowice wychodzi naprzeciw swoim najmłodszym klientom i zaprasza wszystkich chętnych na ferie ze sztuką!

Jeśli rodzice nadal nie mają pomysłu na zapewnienie swoim pociechom ciekawych aktywności podczas trwających od poniedziałku ferii zimowych, warto zapisać swoje dziecko na zajęcia plastyczne w Galerii Bronowice, przygotowane we współpracy z krakowską Akademią Sztuk Pięknych. Od 17 do 21 stycznia, przez cały pierwszy tydzień zimowego odpoczynku od szkoły, odbywają się tu warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Podczas kreatywnych spotkań dzieci będą miały wyjątkową okazję, aby bliżej poznać zagadnienia z  historii sztuki. W sposób aktywny i przystępny najmłodsi wspólnie z dydaktykami z ASP zgłębią, jak na przestrzeni wielu tysięcy lat zmieniała się sztuka. Każdy dzień warsztatów dotyczyć będzie innego okresu historii. Prace, które powstaną w czasie zajęć plastycznych, będą prezentowane do końca stycznia w Galerii ASP Bronowice.

Wszystkie zajęcia odbędą się w godzinach 11.00-13.00 w Galerii ASP znajdującej się na poziomie +1 Galerii Bronowice. Aby zapisać się na bezpłatne warsztaty, należy wysłać zgłoszenie na adres: kulturystyka@asp.krakow.pl. W wiadomości powinna znaleźć się nazwa i termin wybranych warsztatów, a także imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników oraz ich opiekunów wraz z danymi kontaktowymi. Warto się spieszyć, bo jednego dnia na chętnych czeka tylko 12 miejsc.

Harmonogram warsztatów:

poniedziałek, 17.01., godz. 11.00-13.00 Jaskinie i groty – magia sztuki po raz pierwszy

wtorek, 18.01., godz. 11.00-13.00 Wenus – z pokolenia na pokolenie

środa, 19.01., godz. 11.00-13.00 Egipski kanon – portret bohatera

czwartek, 20.01., godz. 11.00-13.00 Biblia – słowo i obraz czyli początek ilustracji

piątek, 20.01., godz. 11.00-13.00 Grecki porządek – uwielbienie mądrości i naturaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »