Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ferie zimowe ruszyły. Czego poszukuje Ślązak w hotelu?

Ferie zimowe ruszyły. Czego poszukuje Ślązak w hotelu?
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczynające się właśnie ferie to doskonała okazja na wypoczynek w górskiej, zimowej scenerii. W tym czasie wiele osób decyduje się na wyjazd z dziećmi do kurortów narciarskich.

Największym uznaniem wśród mieszkańców województwa śląskiego cieszą się lokalizacje o bogatym zapleczu noclegowym takie jak Brenna, Istebna, Korbielów, Szczyrk, Wisła czy Ustroń. Ślązacy coraz częściej zwracają uwagę na listę udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W poniedziałek województwo śląskie oficjalnie rozpoczęło ferie zimowe. Bardzo dobre warunki narciarskie i równie dobre prognozy pogody na najbliższe dwa tygodnie nie pozostaną bez wpływu na wzrost zainteresowania wyjazdami w góry, czego świadomi są zarówno właściciele wyciągów, jak i hotelarze.

– Osoby decydujące się na rodzinny pobyt w hotelu poszukują takich miejsc, które oferują swym gościom dodatkowe udogodnienia w postaci odpowiednio wyposażonych i zabezpieczonych przestrzeni do gier i zabaw, strefy basenowej czy programów animacyjnych dla dzieci realizowanych przez profesjonalną kadrę. Niezwykle ważne jest także dostosowanie oferowanych przez hotel atrakcji do pory roku – mówi Adam Krentusz, Dyrektor Hoteli Diament w Ustroniu.

Dla korzystających z zimowej oferty ustrońskie Hotele Diament przygotowały codzienne animacje dla rodzin z dziećmi, ogniska z pieczeniem kiełbasek, a dla miłośników sportów zimowych bezpłatną wypożyczalnię sanek, stok saneczkowy i SKI Busy do zaprzyjaźnionych ośrodków narciarskich. W ofercie przewidziano również nieograniczony wstęp do Strefy Wellness posiadającej basen z „gwieździstym niebem”, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, jacuzzi, saunę suchą i dostępną od wczesnych godzin porannych salę fitness.

– W trosce o komfortowy, spokojny i bezpieczny wypoczynek naszych gości oferujemy szereg udogodnień dostosowanych do potrzeb rodziców przyjeżdżających z małymi dziećmi, takich jak odpowiednie wyposażenie pokoi, specjalne menu dla dzieci, bezpieczne naczynia i sztućce oraz śliniaczki czy krzesełka do karmienia. Prócz tego, w hotelu dostępne są Kids Club i biblioteczka wyposażone dla dzieci w każdym wieku a także atrakcje w postaci kącika multimedialnego, m.in. z  X-boxem. Nowością jest całoroczny tor tubingowy tuż przy hotelu – dodaje Adam Krentusz.

Dzięki oferowanym udogodnieniom i atrakcjom, kompleks Hoteli Diament w Ustroniu nosi prestiżowy tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie w kategorii "Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »