Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Festiwal Aktywności Pozaszkolnych w CH Czyżyny

Po powrocie dzieci do szkoły wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować im czas po lekcjach. Na jakie aktywności postawić, aby rozwijać pasje, zainteresowania i talenty?

Już w najbliższy weekend 12-13 września w Centrum Handlowym Czyżyny swoją ofertę na bieżący rok szkolny zaprezentują nowohuckie centra kultury, ośrodki sportowe, szkoły językowe oraz kluby i stowarzyszenia organizujące zajęcia pozaszkolne.

Festiwal Aktywności Pozaszkolnych, będzie miał miejsce w sobotę i w niedzielę,  
w godz. 10:00 - 18:00 w Centrum Handlowym Czyżyny (ul. Medweckiego 2, Kraków).

Celem imprezy jest zapoznanie mieszkańców Nowej Huty z ofertą
lokalnych ośrodków oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania godzin pozaszkolnych w wartościowy, rozwijający i atrakcyjny sposób.
W ramach festiwalu odbędą się między innymi: pokazy robotów, prezentacje sztuk walki, show capoeira, pokaz i miniszkolenie bezkontaktowej formy Rugby Tag, pokazy piłkarskie, warsztaty plastyczne, warsztaty tworzenia biżuterii, prezentacje szkół językowych.

Osoby odwiedzające Festiwal Aktywności Pozaszkolnych, w CH Czyżyny w dniach 12-13 września, mogą liczyć na rabaty oraz promocje przy zapisach. Przewidziano też liczne konkursy dla najmłodszych.

Partnerami wydarzenia są: Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta oraz Rada Dzielnicy XIV Czyżyny.

Patronat medialny: Tygodnik Nowa Huta, wkrakowie.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »