Rozrywka i wypoczynek » Hobby

FESTIWAL GIER PLANSZOWYCH 2019 - EMPIK PORT ŁÓDŹ

FESTIWAL GIER PLANSZOWYCH 2019 - EMPIK PORT ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
Festiwal Gier Planszowych 2019 19 października, godz. 10:00 – 20:00 Empik Port Łódź, Łódź, ul. Pabianicka 245 (przy salonie Empik)

Premiery i nowości, hity sezonu, a także absolutne klasyki – setki planszówek będzie można poznać, obejrzeć i osobiście przetestować, uczestnicząc w niejednej rozgrywce podczas Festiwalu Gier Planszowych 2019!

W prezentacjach wezmą udział wydawcy gier oraz eksperci. Próbne partie będzie więc można rozegrać z osobami, które nie tylko świetnie znają reguły, ale też potrafią je wyjaśnić w teorii i zaprezentować w praktyce, przeprowadzając debiutantów bezpiecznie i komfortowo przez gąszcz zasad i zasadzek.

Festiwal Gier Planszowych będzie doskonałą okazją, by przenieść się do fascynującego świata gier, wejść w nieznane role oraz skoncentrować się na emocjonującej rozgrywce. Mnogość tematów planszówek sprawia, że na każdym poziomie wiekowym można uczyć się przestrzegania zasad lub doskonalić refleks. Młodsi gracze nabędą zdolności przywódcze oraz nauczą się rywalizacji, a starsi poćwiczą pamięć.

Gry planszowe to jednak nie tylko fantastyczna zabawa i świetny trening dla umysłu, ale przede wszystkim – interakcje z innymi osobami, wspólne przeżywanie emocji i spędzanie czasu w dobrym towarzystwie. Na Festiwal można wybrać się samemu, z partnerem, przyjaciółmi lub całą rodziną. Nie mają znaczenie wiek i upodobania. Gier jest tak wiele i są tak różne, że znajdzie się odpowiednia dla każdego. Wystarczy przyjść i poszukać. Na Festiwalu nie zabraknie turniejów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych.

Do wspólnej zabawy zapraszają Empik oraz wydawcy gier planszowych: Edgard, Egmont, Fox Games, Hipocampus, MDR, Nasza Księgarnia, Rebel, TM Toys, Trefl, Winning Moves oraz Zielona Sowa.

Festiwal Gier Planszowych będzie odbywał się od godz. 10 do godz. 20.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »