Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Festiwal Jedzenia na Śląsku – zamów jedno danie, a drugie otrzymasz gratis

Do 31 maja mieszkańcy Katowic, Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa i Rudy Śląskiej mogą korzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez PizzaPortal.pl.

Do 31 maja mieszkańcy Katowic, Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa i Rudy Śląskiej mogą korzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez PizzaPortal.pl. Przy zamówieniu jednej pozycji z menu, drugie takie samo danie otrzymuje się gratis. Akcja obejmie aż 101 restauracji i potrwa do 31 maja.

Na Śląsku króluje pizza

Polacy kochają pizzę - aż 61 proc. zamawiających jedzenie przez internet decyduje się na ten włoski przysmak. Nie inaczej kulinarne gusta kształtują się na Śląsku - pizza stanowi 63 proc. wszystkich zamówień z dostawą (dane z ostatnich 3 miesięcy). Największą popularnością cieszą się ponadczasowe klasyki, czyli Salami oraz Pepperoni i Margherita. W skali całego województwa śląskiego w 2018 roku popularność pizzy była jeszcze większa: stanowiła ona aż 70 proc. zamówień! Na drugim miejscu wśród preferowanych przez mieszkańców Śląska kuchni plasują się dania amerykańskie (21 proc.) i burgery oraz kebab (9 proc.).

Kup jedno danie, a drugie otrzymasz gratis

 Jak wynika z raportu PizzaPortal.pl najczęściej zamawiamy dla większej grupy, nawet pięciu osób (80 proc.). Uwielbiamy jadać w godzinach wieczornych z przyjaciółmi i domownikami, ale zamawiamy dania z dostawą także w porze obiadowej. Mając to na uwadze PizzaPortal.pl zorganizował specjalną promocję. Do 31 maja w 101 lokalach na terenie Katowic, Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa i Rudy Śląskiej można skorzystać z promocji 1+1 gratis. Każdy znajdzie coś dla siebie - wśród partnerów, biorących udział w promocji, znajdują się pizzerie i burgerownie oraz lokale oferujące kuchnię arabską czy restauracje, serwujące tradycyjną, polską kuchnię.

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów i Ruda Śląska to kolejne po Lublinie, Krakowie i Poznaniu miasta, w którym PizzaPortal.pl uruchomił w tym roku promocję 1+1 gratis.

  - Fakt, że akcja spotkała się tam z doskonałym przyjęciem, ogromnie nas buduje. Liczymy, że Festiwal Jedzenia będzie dobrą okazją do tego, aby oderwać się od codziennej rutyny i zamówić posiłek z rodziną czy przyjaciółmi. Jesteśmy zdania, że takie akcje są szansą na spopularyzowanie zamawiania jedzenia online - mówi Tomasz Lipiński, Dyrektor Marketingu PizzaPortal.pl.

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na platformę PizzaPortal.pl, wybrać adres dostawy na terenie miast objętych promocją, a następnie wyszukać restaurację oznaczoną symbolem 1+1 GRATIS. Akcja trwa do 31 maja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

paulina.stepien@38pr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »