Gospodarka » Żywność

Festiwal jedzenia PizzaPortal.pl w Szczecinie

Do połowy października mieszkańcy Szczecina mogą skorzystać z promocji przygotowanej przez PizzaPortal.pl. Przy zamówieniu jednego dania z menu wybranych restauracji, zamawiający otrzymają drugie, to samo, gratis. Do wyboru są potrawy różnych kuchni, w tym najpopularniejszej w Szczecinie – włoskiej.

W Polsce w dostawie od lat króluje pizza, która jest najczęściej wybierana przez mieszkańców wszystkich miast, także Szczecina. Dania włoskie, w tym pizza stanowią tu ponad 50 proc. wszystkich zamówień. Z uwagi na naszą chęć biesiadowania, zdecydowanie częściej chcemy również jeść w większym gronie, do czego królowa włoskiej kuchni – pizza - świetnie się nadaje.

Bez względu na rodzaj ulubionej kuchni, PizzaPortal.pl wspiera wszystkich, którzy posiłek planują zjeść razem z przyjaciółmi, bliskimi czy współpracownikami, organizując dla nich specjalną promocję. Wybierając danie z oferty jednej z 28 restauracji z bardzo różnym menu – od pizzy, po burgery, dania polskie, gruzińskie, sushi, a nawet desery - drugie, to samo danie otrzyma się gratis.

W naszym festiwalu biorą udział pizzerie, z menu których Szczecinianie mogą wybrać swoją ulubioną pizzę w różnych wariantach, z dowolnymi składnikami, na cienkim lub grubszym cieście. Dań możliwych do zamówienia jest jednak znacznie więcej. To np. włoska zupa Stracciatella (gorący bulion podany z jajkiem w koszulce, parmezanem i natką pietruszki), indyjski Chicken Tikka Masala (kawałki kurczaka w sosie śmietanowo - pomidorowym z cebulą i indyjskimi przyprawami) czy polski żurek. Oferta dostosowana jest też na każdą kieszeń, od prawie 4 zł za gruzińskie pierogi, po 80 zł za zestaw sushi mówi Anna Zając, brand manager PizzaPortal.pl.

By skorzystać z promocji wystarczy wejść na PizzaPortal.pl, podać adres dostawy w Szczecinie i wyszukać restaurację oznaczoną symbolem 1+1 GRATIS. Promocja trwa do 14 października br.

Działania dodatkowo wspierane są lokalną kampanią radiową, reklamami w komunikacji miejskiej i materiałami BTL w restauracjach uczestniczących w akcji.

***

PizzaPortal.pl to pierwszy w Polsce i jeden z największych serwisów do zamawiania jedzenia online. Powstał w 2010 roku i od początku ma swoją siedzibę w Łodzi. Współpracuje już z ponad 3000 lokali w ponad 300 miastach na terenie całej Polski.

Kontakt dla mediów:

Marta Rutkowska, 38PR & Content Communication, tel. 505 313 324, email: marta.rutkowska@38pr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika38pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »