Moda » Odzież

Festiwal Mody i Urody w VIVO! Krosno

Festiwal Mody i Urody w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie są najnowsze trendy? Co nosić i jak komponować jesienne stylizacje, by wyglądać modnie i korzystnie? Czym charakteryzować się będą kolekcje sylwestrowe? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy już 9 listopada, w godz. 14.00-18.00, podczas wyjątkowego Festiwalu Mody i Urody w VIVO! Krosno.

W sobotę, 9 listopada, w godz. 14.00-18.00, na specjalnie zaaranżowanym wybiegu w VIVO! Krosno zobaczymy pokaz najnowszych kolekcji jesiennych i najciekawszych stylizacji sylwestrowo-karnawałowych zarówno dla kobiet, mężczyzn, jaki i dzieci. Będzie można również porozmawiać z ekspertami o modzie i najnowszych trendach. W pokazach swoje kolekcje zaprezentują takie marki jak: Reserved, Ochnik, Big Star, House, CCC, 4F, Monnari, Medicine, Deichmann, Quiosque, SWISS, Lavard, Recman, Vistula, Wólczanka, Evenement, Kubenz Maxi Moda czy Szachownica. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych dziennikarek modowych, profesjonalna stylistka Sofi Socha.

 

To nie koniec atrakcji, jakie VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów. Na wszystkich miłośników piękna czekać będzie również Strefa Urody przygotowana z markami Douglas i Golden Rose. Na odwiedzających VIVO! czekać będą bezpłatne zabiegami pielęgnacyjne i konsultacje z ekspertami. Dodatkowo marka Douglas przeprowadzi na jednej z Pań wielką, sceniczną metamorfozę.            

Ponadto klienci VIVO! będą mogli skorzystać z niecodziennej formy zakupów w towarzystwie… swojego własnego stylisty modowego - Karoliny Szczepanik. Osobisty ekspert będzie odwiedzał z klientami sklepy odzieżowe i doradzał w doborze odpowiednich stylizacji i rozwiązań modowych. Pomoc stylisty jest całkowicie bezpłatna, uczestnicy wydarzenia ponoszą jedynie koszt zakupionych ubrań (o ile zdecydują się na ich zakup). Z usług eksperta modowego będzie mogło skorzystać pierwsze 6 osób, które do 7 listopada włącznie wyślą swoje zgłoszenie na adres e-mail: malgorzata.macnar@howlita.plDodatkowo na 15 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do udziału w zakupach ze stylistą czekają zestawy upominkowe przygotowane przez drogerię Hebe.     

- Organizowany przez nas Festiwal Mody i Urody to wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Krośnie jeszcze nie było. Zapraszamy wszystkich miłośników mody i dobrego stylu, którzy chcą rzetelnie i solidnie przygotować się do jesieni, a także zapoznac się z kreacjami sylwestrowymi i karnawałowymi, które będą na topie. Liczymy, że przygotowane przez nas atrakcje i spotkania z ekspertami zainspirują krośnian na najbliższe miesiące - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »