Kultura » Kultura
Festiwalu Gier Planszowych w Empiku Silesia
Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Gier Planszowych organizowanego przez Empik we współpracy z czołowymi wydawcami gier planszowych. Festiwal to możliwość spróbowania swoich sił w rozgrywkach, prezentacje nowości, liczne konkursy z nagrodami, turnieje i spotkania z twórcami gier. Wydarzenie, podczas którego nie zabranie atrakcji dla całej rodziny, odbędzie się w aż 9 polskich miastach 12 oraz 19 października.
Nadesłał:
jagoda.stula@empik.com
|
Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)