Moda » Biżuteria

Fielmann otworzył pierwszy butik optyczny w Elblągu

Fielmann otworzył pierwszy butik optyczny w Elblągu
Zobacz więcej zdjęć »
We wtorek, 29 grudnia 2020 roku niemiecki lider rynku optycznego otworzył swój pierwszy butik optyczny w Elblągu. Tym samym Fielmann dołączył do najemców Centrum Handlowego Ogrody przy ulicy Płk. Dąbka 152 i prężnie wkroczył w Nowy Rok.

Fielmann nieustannie inwestuje w rozwój sieci salonów optycznych. Po niedawnym otwarciu dwóch butików w Warszawie, marka zdecydowała się na kolejny odważny krok. Tym razem niemiecka firma postawiła na województwo warmińsko-mazurskie. Od 29 grudnia 2020 roku mieszkańcy Elbląga mogą uzyskać profesjonalne doradztwo i kupić idealnie dopasowane okulary.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Fielmann to symbol mody okularowej w korzystnych cenach. W każdym z salonów sieci dostępny jest szeroki wybór zarówno opraw do szkieł korekcyjnych jak również okularów przeciwsłonecznych, a także akcesoriów oraz soczewek kontaktowych wysokiej jakości. W ofercie butiku znajdują się produkty znanych na całym świecie projektantów okularów oraz te z logo Fielmann. Oferta butiku to zarówno dobrze znana klasyka oraz propozycje wpisujące się w najnowsze trendy. Kolorowe, geometryczne czy tzw. kocie oczy – niemiecka marka doskonale wie czego klienci potrzebują aby być modnym. 

W każdym z butików w doborze odpowiednich szkieł pomagają eksperci, którzy zapewniają klientom bezpłatne przeprowadzenie badania wzroku z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ponadto można skorzystać z ich wsparcia w doborze opraw odpowiednich do kształtu i rysów twarzy, fryzury i preferencji klientów.

Butik w Elblągu to nasza pierwsza inwestycja w województwie warmińsko-mazurskim. Fielmann konsekwentnie poszerza swoją sieć, a północny wschód Polski był kolejnym krokiem w naszym planie działań. Nieustannie staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów, chcemy aby nasze usługi były dostępne dla wszystkich. Mamy nadzieję, że ten szczególny czas otwarcia przyniesie nam szczęście, a rok 2021 dla wszystkich okaże się pomyślny. 

- mówi Dariusz Sądowski, Dyrektor Generalny.

Wszyscy odwiedzający salony Fielmann mogą być pewni gwarancji wysokich standardów higieny – pracownicy regularnie dezynfekują dłonie oraz oprawy, a także noszą maski ochronne podczas trwania całej konsultacji. Również wszystkie powierzchnie, produkty i sprzęt, które używane są podczas porady są regularnie dezynfekowane. Dodatkowo wprowadzono możliwość umówienia indywidualnych wizyt online, na które można zapisywać się poprzez stronę: www.fielmann.pl/termin. 

Marka nieustannie rozwija swoją działalność na rynku polskim, dlatego też w planach na 2021 rok są kolejne otwarcia. Obecnie, poza nowym butikiem w Elblągu, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również w Warszawie, Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy, Wrocławiu oraz w Bydgoszczy. Salon w Elblągu jest 25 butikiem w Polsce.

W 2019 roku firma Fielmann sprzedała ponad 130 000 par okularów i wygenerowała roczny obrót w wysokości 13,4 mln EUR. Główną wartością firmy jest jej kadra – w tym momencie w Polsce Fielmann zatrudnia ponad 320 pracowników, wspiera ich rozwój zawodowy, oferując pakiety szkoleń na każdym etapie kariery. Na czas lockdownu Fielmann zagwarantował pracę wszystkim pracownikom na takich samych warunkach jak przed kryzysem. 

O firmie

Fielmann jest marką optyczną, która od zawsze wyprzedzała swoje czasy, oferując szereg udogodnień, które z czasem stawały się standardami w branży. Firmę założył w 1972 r. Günther Fielmann, otwierając swój pierwszy sklep z okularami w mieście Cuxhaven. Aktualnie Fielmann prowadzi ponad 850 salonów optycznych w całej Europie i jest liderem branży w Niemczech. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaMSL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »