Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Figment Amouage w ofercie Quality Missala

Figment Amouage w ofercie Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie Quality Missala pojawiły się dwa najnowsze zapachy Amouage. Kwiatowy Figment Woman i drzewny Figment Man są już dostępne na półkach Perfumerii Quality.

Para najnowszych zapachów Figment stworzona została w ramach Portretów Życia, drugiego cyklu głównej linii Amouage. Kompozycje powstają z inspiracji Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego Amouage, na bazie jego osobistych przeżyć, ale również wyśnionych historii. W ramach Portretów Życia skomponowane zostały już trzy pary zapachów: Journey, Myths i najnowsza - Figment.


Zapachy Figment uosabiają nieuchwytne zjawisko między rzeczywistością a fantazją, które Christopher Chong ujrzał jako doskonałe dzieło operowe, rozgrywające się wśród bogatej scenografii.

Kwiatowy Figment Woman odwołuje się do ogrodu, którego szukać należy na bogatych jedwabnych draperiach, otaczających operową scenę. Słodko-gorzkie otwarcie z akordów pieprzu syczuańskiego, szafranu i gardenii zapowiada kwiatowe serce, skomponowane z nut tuberozy, jaśminu i kwiatów pomarańczy. Paczula i kadzidło w bazie odpowiadają za ciepło i zmysłowy urok kompozycji.

Nuty głowy: pieprz syczuański, szafran, gardenia

Nuty serca: tuberoza, jaśmin sambac, kwiat pomarańczy, lisylang, kasja (cynamonowiec wonny)

Nuty bazy: irys, papirus, paczula, kadzidło (olibanum)

Drzewny Figment Man to koktajl kontrastów, uosabiający niejednoznaczny charakter artystycznej wizji. Świeże cytrusowo-kwiatowe otwarcie prowadzi do serca, zachwycającego zieloną głębią wetiweru i zwiewnym aromatem kadzidła. Iluzoryczna kompozycja pewnie spoczywa na szlachetnej bazie z drzewa gwajakowego i czystka, z wyraźnym, organicznym akordem ziemi.

Nuty głowy: cytryna, geranium, różowy pieprz

Nuty serca: drzewo sandałowe, akord zwierzęcy, wetiwer

Nuty bazy: czystek (labdanum), drzewo gwajakowe, akord ziemi

Figment Woman i Figment Man dostępne są w Perfumeriach Quality Missala oraz w butiku PerfumeriaQuality.pl we flakonach o pojemności 100 ml EDP i w cenach odpowiednio 1235 zł i 1175 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »