Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 8 września, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Nowy rok szkolny to nowe gadżety! Zapraszamy na warsztaty szycia piórników. Można w nich trzymać długopisy, ołówki, kredki czy flamastry. Uszyjemy je z kolorowego filcu, a ozdobimy m.in. równie kolorowymi guziczkami oraz ozdobami wyciętymi z filcu. Ci, którzy zdążyli już wyposażyć się w nowe piórniki, także nie będą się nudzić. Będą mieli okazję uszyć z filcu etui na telefon komórkowy albo kosmetyczkę na podręczne drobiazgi. Kiedy zrobimy taki piórnik lub etui własnoręcznie, nikt inny nie będzie miał takiego samego. Uczniowie! Nie może Was zabraknąć!

 

Wiek 5+

 

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »