Rozrywka i wypoczynek » Hobby

FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
FILCOWE PIÓRNIKI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 8 września, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Nowy rok szkolny to nowe gadżety! Zapraszamy na warsztaty szycia piórników. Można w nich trzymać długopisy, ołówki, kredki czy flamastry. Uszyjemy je z kolorowego filcu, a ozdobimy m.in. równie kolorowymi guziczkami oraz ozdobami wyciętymi z filcu. Ci, którzy zdążyli już wyposażyć się w nowe piórniki, także nie będą się nudzić. Będą mieli okazję uszyć z filcu etui na telefon komórkowy albo kosmetyczkę na podręczne drobiazgi. Kiedy zrobimy taki piórnik lub etui własnoręcznie, nikt inny nie będzie miał takiego samego. Uczniowie! Nie może Was zabraknąć!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »