Technologie » Internet

Filiago kontynuuje ekspansję i zakłada spółkę zależną w Polsce

Filiago kontynuuje ekspansję i zakłada spółkę zależną w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Bad Segeberg, 16 stycznia 2017 r. Spółka Filiago GmbH & Co. KG – dostawca Internetu satelitarnego z siedzibą Bad Segeberg, w mijającym roku odnotowywała ciągły wzrost i założyła spółkę zależną w Warszawie.

Sukcesy ostatnich lat oraz duże zainteresowanie naszymi usługami Internetu satelitarnego pochodzące z innych krajów skłoniły nas do założenia spółki zależnej za granicą, w Polsce. – Takimi słowami Utz C. Wilke opisuje krok na drodze do ekspansji na rynek Europy Wschodniej. Spółka Filiago GmbH & Co. KG od ponad trzydziestu lat dostarcza dostęp do Internetu satelitarnego wśród klientów prywatnych i firmowych. W ostatnich latach popyt z zagranicy stale rósł, a dzięki nowej usłudze ‘Filiago 4.0’ nabrał jeszcze większej mocy. Usługa ‘Filiago 4.0’ umożliwia dostęp do łącza internetowego z prędkością przesyłania do 30 Mbit/s niezależnie od lokalnej infrastruktury.

Wilke, jako założyciel i wspólnik zarządzający Filiago, dobrze orientuje się w realiach dostępności Internetu w Niemczech i innych Europejskich krajach. – Popyt na szybki Internet jest zdecydowanie duży nawet w Europie Wschodniej. Za pomocą ‘Filiago Polska’ chcemy go zagospodarować bezpośrednio na miejscu – przekonuje Wilke. – Szczególnie zainteresowanie naszą nową usługą ‘Filiago 4.0’ utwierdziło nas w przekonaniu, że powinniśmy utworzyć spółkę zależną w Warszawie.

Dyrektorem lokalnym w Warszawie jest Roland Winter. Mieszka on już od lat w Warszawie z rodziną i może poszczycić się szerokim doświadczeniem w zakresie dystrybucji w branży IT. – Jesteśmy przekonani, że w osobie Rolanda Wintera znaleźliśmy kogoś, kto jest w stanie zachwycić lokalnych mieszkańców zaletami Internetu satelitarnego - dodaje Wilke.

Filiago Polska można odwiedzić w Internecie na stronie www.filiago.pl. Natomiast poniżej znajduje się adres spółki:

Filiago Polska Sp. z o.o.

Ul. Poznańska 23/6

00-685 WarszawaWięcej informacji na temat spółki Filiago i Internetu satelitarnego znajduje się na stronie www.filiago.de.O Filiago GmbH & Co. KG

Spółka Filiago GmbH & Co. KG jest jednym z czołowych dostawców Internetu przez satelitę w Niemczech. Od momentu założenia w 2003 r. firma ciągle się rozwija i rozszerza obszary działalności. Od samego początku notuje ciągły przyrost liczby klientów i innowacyjnych produktów. W 2007 r. spółka Filiago weszła na rynek niemiecki jako pierwszy dystrybutor dwukierunkowego Internetu satelitarnego. Firma oferuje szerokopasmowy Internet przede wszystkim w rejonach pozbawionych naziemnych łączy szerokopasmowych.

W 2016 r. spółka Filiago zdobyła eco-Award - najbardziej prestiżową nagrodę Niemieckiej Branży Internetowej - w kategorii „Infrastruktura B2C nowej generacji”.

Od listopada 2016 r. Filiago oferuje Internet satelitarny z prędkością przesyłania do 30 Mbit/s na terenie Niemiec oraz Europy Północnej i Wschodniej.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kontakt@filiago.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »