Gospodarka » Żywność

Filiżanka pełna przyjemności

Filiżanka pełna przyjemności
Zobacz więcej zdjęć »
Praca, dom, rodzina - życie aktywnej kobiety codziennie jest pełne wyzwań i obowiązków. Szybkie tempo życia to znak naszych czasów, ale czasem musimy trochę zwolnić i zafundować sobie odrobinę przyjemności.

Niezależnie czy będzie to chwila spędzona w gronie przyjaciółek, czy z ciekawą książką, idealna na taką okazję będzie filiżanka dobrej kawy. Delikatna kawa o łagodnym smaku i bogatym aromacie nie tylko pozbawi nas poczucia senności i pobudzi do działania, ale też zapewni chwilę relaksu i wprawi w lepszy nastrój. Nasz dzień często jest tak wypełniony, że brakuje czasu na wizytę w kawiarni, czy samodzielne mielenie i parzenie kawy. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będzie kawa rozpuszczalna, na przykład NESCAFÉ Sensazione Créme.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTo nowa, idealna kawa dla każdej aktywnej kobiety. Wyjątkowo subtelna, produkowana z wysokiej jakości ziaren kawowych, zwieńczona delikatną kawową pianką, czyli cremą jest idealnym sposobem na poranne przebudzenie i dobrym towarzyszem przerwy w ciągu dnia.

Filiżanka kawy...

Urozmaicona, właściwie zbilansowana dieta, picie dużej ilości wody oraz sporo ruchu to idealni sprzymierzeńcy zdrowia i szczupłej sylwetki. Doskonałym uzupełnieniem dnia będzie również filiżanka kawy. Wiele  z nas nie zdaje sobie sprawy, że napój ten jest bogatym źródłem antyoksydantów. Związki te, zwane również przeciwutleniaczami, wpływają dobroczynnie na nasze zdrowie. Ich główna rola polega na neutralizowaniu wolnych rodników, które niszczą zdrowe komórki naszego ciała, tym samym przyczyniając się do rozwoju różnych chorób oraz przedwczesnego starzenia się skóry. Niesłodzona kawa to również cenne źródło płynów.

W dobrym nastroju

Wiosną w wyniku zmian ciśnienia oraz kapryśnej pogody często bywamy senne i mamy lekką chandrę. Zawarta w kawie kofeina zwiększy naszą koncentrację i pomoże pokonać uczucie znużenia. Która z nas, odczuwając senność i zmęczenie lub po prostu potrzebując chwili przerwy, nie pomyślała właśnie o filiżance kawy? Nasz organizm podświadomie wie czego mu potrzeba. Przyjemność płynąca z delektowania się aromatyczną kawą z delikatną pianką sprawi, że w pełni odprężone stawimy czoła czekającym nas obowiązkom.

Niezależnie od tego czy odpoczywamy delektując się chwilą samotności, czy spotykając się z przyjaciółmi - filiżanka dobrej kawy to niezawodny sposób na przyjemny powrót w wir codziennych zajęć.

Produkt dostępny w opakowaniach 100g i 200g.

Sugerowana cena za opakowanie 200g: 18,90 zł.

Sugerowana cena za opakowanie 100g: 11,50 zł.

Producent: Nestlé Polska S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Urbanik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »