Firma » Bankowość

FinAi z Certyfikatem Etycznym KPF 2018

FinAi znalazł się w gronie firm uhonorowanych Certyfikatem Etycznym przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Przyznawane corocznie wyróżnienie ma na celu promowanie wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

W wyniku pozytywnie zakończonego audytu etycznego, Komisja Etyki przy KPF przyznała FinAi Certyfikat Etyczny KPF. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie rzetelności działań biznesowych FinAi i ich zgodności z Zasadami Dobrych Praktyk KPF. Obejmują one m.in. przestrzeganie dobrych obyczajów w zakresie świadczenia usług pośrednictwa kredytowego i ochronę informacji i danych osobowych klientów.

Utrzymywanie najwyższych standardów etycznych ściśle wpisuje się misję FinAi, która zakłada kierowanie się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży, zapewnienie rzetelnej informacji klientom i oferowanie produktów dopasowanych do rzeczywistych potrzeb i możliwości konsumentów – mówi Rafał Czernik, prezes FinAi.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce  powstała w 1999 r. i obecnie skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, firmy zarządzające informacją gospodarczą lub wierzytelnościami, sprzedające produkty tzw. odwróconej hipoteki oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która uprości drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego, a także nad usługami wspierającymi sprzedaż zdalną: modelami do zarządzania ryzykiem operacyjnym i ryzykiem kredytowym opartymi o zupełnie nowe dla sektora dane. Firma zatrudnia blisko 50 ekspertów z obszarów bankowości, IT, Data Science oraz komunikacji marketingowej. Platforma kredytowa FinAi zostanie udostępniona klientom już za kilka tygodni. W 2020 r. firma planuje udzielić za pośrednictwem platformy kredytów o wartości 1 mld zł. FinAi jest członkiem KPF od 4 sierpnia
2017 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FinAi
http://www.finai.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »