Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Finał Euro 2024, wieczory filmowe i sobotnie zabawy w Porcie Łódź

Finał Euro 2024, wieczory filmowe i sobotnie zabawy w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejna dawka filmowych wrażeń i sportowe emocje na najwyższym poziomie – to wszystko czeka gości Portu Łódź w najbliższych dniach.

11 i 18 lipca centrum handlowe zaprasza na dwa seanse w ramach Dobranocki TME Polówka. W sobotę na zabawy dla dzieci.  Niedziela, 14 lipca, kręcić się będzie wokół ostatniego meczu tegorocznego Euro. Na kibiców, oprócz sportowych emocji, czekać będą liczne atrakcje. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dobranocka TME Polówka to wyjątkowa okazja, aby w letnie wieczory cieszyć się seansami filmowymi pod gwiazdami. Już 11 lipca widzowie będą mogli zobaczyć “Tarapaty 2”, pełną przygód i humoru kontynuację popularnej polskiej produkcji dla całej rodziny. Tydzień później, 18 lipca, na wielkim ekranie zagoszczą ulubione postacie z bajki “Shrek Trzeci”, które ponownie rozbawią i wzruszą publiczność swoimi przygodami. Oba pokazy rozpoczną się na patio o godzinie 21:00.

 

W sobotę, 13 lipca w godzinach 12:00-20:00, Port Łódź zaprasza na Patio dzieci na gry i zabawy. Malowanie buziek, mega bańki czy strefa hop to gwarancja dobrej zabawy dla najmłodszych, a popularne gry w wersji XXL takim jak: kółka i krzyżyk, bilard holenderski, connect four czy piłkarzyki sprawią frajdę całej rodzinie.

Niedziela, wieczór finału Euro 2024 to nie tylko transmisja najważniejszego meczu turnieju, ale również bogaty program rozrywkowy, który rozpocznie się w Strefie Kibica dokładnie godzinę przez pierwszym gwizdkiem - o godzinie 20:00. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy piknikowych zabaw XXL, piłkarzyków, bramki celnościowej oraz możliwość malowania twarzy w barwach finałowych drużyn. Dostępne będą także chorogiewki z flagami państw, który dotrą do wielkiego finału.

Oprócz tego, uczestnicy będą mogli skosztować bezpłatnych przekąsek i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, w tym oficjalnymi piłkami EURO, kartami podarunkowymi do Portu Łódź oraz nagrodami od sklepów partnerskich, takich jak IKEA, Regatta, Kodano, Yves Rocher, czy Dobrze Dodane. Dodatkowo, dla najciekawiej przebranych kibiców przewidziano niespodzianki.

W Strefie Kibica na Patio Portu Łódź pojawi się  także Eska Summer Patrol oraz prowadzący finał Łukasza Bogdana z Radio Eska, którzy zadbają o doskonałą atmosferę i mnóstwo dobrej energii.

Zapraszamy do wspólnego świętowania i kibicowania podczas finału Euro 2024 w Port Łódź!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »